تجهیز سالن همایش | آمفی تئاتر

همایش ها نشست هایی هستند که شرکت کنندگان آن عموما افراد سطح بالا همچون نمایندگان دولت ها، سازمان ها و یا متخصصان امور مختلف بوده و هدف از برگزاری آنها ارائه مقالات، سخنرانی و بعضا تصمیم گیری پیرامون مسائل خاص و مرتبط با سازمان مربوطه  می باشد. سازماندهی یک همایش موفق به موارد بسیاری بستگی داشته که یکی از مهمترین آنها فضای برگزاری همایش است این فضا معمولا به عنوان سالن همایش شناخته شده که تاثیر بسزایی در نتایج جلسات و گردهمایی هایی داشته و در شکل دهی به تجربه شرکت کنندگان نیز بسیار موثر است، از این رو سالن های همایش باید متناسب و سازگار با گردهمایی هایی که در آنها برگزار می گردد ساخته و تجهیز گردند.

مقاله “نکات اساسی در طراحی و تجهیز سالن های همایش و کنفرانس”را برای آشنایی بیشتر با اصول و قواعد طراحی و تجهیز این اماکن مطالعه فرمایید.

الکتروویژن را می توان به جرعت مطرح ترین و با سابقه ترین شرکت فعال در زمینه طراحی و تجهیز سالن های همایش ، آمفی تئاتر، کنفرانس و سینما در سطح کشور دانست که  اجرا و تکمیل موفق تعداد زیادی پروژه با ظرفیت ها، تجهیزات و کاربری های متفاوت در شهرهای مختلف برای سازمانها، ارگانها و شرکتهای دولتی و غیر دولتی مهر تاییدی بر این مدعاست که تاکنون این مجموعه را مفتخر به دریافت تقدیرنامه و رضایت نامه های متعدد از کارفرمایان محترم نموده است.

شما را به بازدید از پروژه های تجهیز سالن های همایش و آمفی تئاتر شرکت الکتروویژن دعوت می نماییم: