تجهیز سالن کنفرانس

کنفرانس ها نشست هایی هستند که شرکت کنندگان آن عموما مدیران و تصمیم گیرندگان یک سازمان، ارگان ، شرکت و… می باشند و هدف برگزاری آنها بحث، تبادل نظر و تصمیمی گیری های سطح بالا پیرامون مسائل فنی و تخصصی مربوط به آن سازمان می باشد. عمده تمایز کنفرانس با همایش ها و سایر رویدادهای مشابه در مطالب مطروحه و تعداد افراد شرکت کننده است که عموما نسبت به همایش ها کمتر می باشد.سالن های کنفرانس با توجه به اهمیت جلسات برگزار شده در آنها برای سازمان ها و شرکت های گوناگون، و به عنوان بستر برگزاری این جلسات همواره از جایگاه ویژه ای در سازمان ها برخوردارند مسله ای که اهمیت اجرا و تجهیز حرفه ای و متناسب این اماکن رو دوچندان می سازد.

مقاله “نکات اساسی در طراحی و تجهیز سالن های کنفرانس و همایش” را برای آشنایی بیشتر با اصول و قواعد طراحی و تجهیز این اماکن مطالعه فرمایید.

الکتروویژن را می توان به جرات مطرح ترین و با سابقه ترین شرکت فعال در زمینه طراحی و تجهیز سالن های کنفرانس ، همایش، آمفی تئاتر و سینما در کشور دانست که  اجرا و تکمیل موفق تعداد زیادی پروژه با ظرفیت ها، امکانات و کاربری های متفاوت در استانهای مختلف برای سازمانها،ارگانها و مراکز دولتی و غیر دولتی خود اثبات کننده این مسئله می باشد، چنان که تاکنون این مجموعه را مفتخر به دریافت تقدیرنامه و رضایت نامه های متعدد از کارفرمایان محترم نموده است.

شما را به بازدید از پروژه های تجهیز سالن های کنفرانس شرکت الکتروویژن دعوت می نماییم: