الکتروویس | Electro_Voice


شرکت ElectroVoice که عموما به اختصار EV گفته می شود در سال ۱۹۳۰ توسط آقایان Lou Burroughs و Albert R.AHN در ایالت مینسوتای آمریکا در زمینه طراحی و تولید تجهیزات صوتی آغاز به کار کرد. شرکت الکتروویس تولید کننده انواع میکروفون، و نرم افزار های وسایل مصرفی مثل سیستم پخش خودرو توجه ویژهای نموده است. و تمایز محصولات الکتروویس با سایر تولید کنندگان مشابه، مهندسی دقیق هنگام طراحی، خطوط تولید پیشرفته، انجام تست های سطح بالا صنعتی و استفاده از مواد اولیه با کیفیت می باشد.

تاریخچه الکتروویس 

موسس الکتروویس

lou Burroughs یکی از موسسین ElectroVoice

در سال ۱۹۲۷ آقایان Lou Burroughs و Albert R.AHN در زیرزمین یک شرکت در ایالت ایندیانا در آمریکا کار کوچکی در زمینه سرویس کاری گیرنده های رادیویی را آغاز کردند اما به خاطر حس نا امیدی که به Kahn دست داده بود و معتقد بود که ” آنها با دست خود ورشکستگی ۵۰۰۰ دلاری را برای خود رقم زده اند” تصمیم گرفتند بر روی تجارت محصولات صوتی سرمایه گذاری کنند. شرکت نوپای آن ها در همان موقع سیستم صوتی مخصوصی را برای مربی تیم فوتبال نُتردام یعنی Knute Rockne طراحی نمود این مربی به خاطر بیماری که داشت نمی توانست با صدای رسا و واضح حرف بزند و صدایش شدیدا تحت تاثیر این بیماری قرارگرفته بود با دیدن این سیستم آن را “My Electric Voice” ( صدای الکتریکی من ) لقب داد؛ این نامگزاری عجیب از طرف Rockne باعث الهام بخشیدن نام خود شرکت شد و در ۱۹۳۰ آقایان Burroughs و Kahn به عنوان موسسین شرکت با ترکیب دو کلمه Electro و Voice نام تجاری را انتخاب کرده و شرکت ElectroVoice متولد شد.

این دو شریک بخاطر کیفیت پایین و قیمت بالای میکروفون های موجود در بازار متوجه فرصت استثنایی شدند، بنابراین آنها یک ماشین تراشکاری و مته های مورد نیاز را خریداری کردند و بدین ترتیب توانستند هفته ای یک میکروفون تولید کرده و با برند جدید به بازار عرضه کنند. دیری نگذشت که Burroughs از شراکت انصراف داد و مالکیت شرکت بطور کامل به Kahn واگذار شد، وضعیت شرکت بتدریج بهتر شد و تا سه سال بعد شرکت دارای ۲۰ پرسنل در واحد مهندسی بود و Burroughs مجددا به شرکت برگشت ولی این بار به عنوان مدیر واحد مهندسی! در طی جنگ جهانی دوم، شرکت EV میکروفونی با قابلیت کاهش صداهای مزاحم به بازار معرفی کرد و از این میکروفون در جنگنده ها و هواپیماهای بمب افکن، تانک ها، کشتیهای جنگی استفاده می شد.در سال ۱۹۴۷ شرکت توسعه پیدا کرد و با رویکرد مهندسی و تحقیقات به میشیگان منتقل شد که باعث گردید تولیدات جدید شرکت پا به عرصه وجود بگذارند.

جهت آشنایی بیشتر با کمپانی الکتروویس ویدئو بالا را ملاحظه فرمایید.

در سال ۱۹۵۰ شرکت ElectroVoice به خاطر پاسخ به علاقه مردم به سیستمهای Hi-Fi، بلندگوهایی را با توجه به سلیقه طرفداران این سیستم ها طراحی و روانه بازار کردند که باز هم با موفقیت روبرو شد. در اواخر دهه ۸۰ میلادی شرکت بعنوان اولین تولیدکننده میکروفون هایی شناخته می شد که از آهنربای نئودیمیوم (Neodymium Magnet) در محصولاتش استفاده می کرد، این نوع میکروفون ها در اواسط دهه ۸۰ معرفی شدند و در همان زمان اولین میکروفون های بی سیم این شرکت نیز تولید شدند. شرکت در سال ۱۹۹۸ با شرکت Telex Communications ادغام شد و در سال ۲۰۰۶ شرکتElectroVoice به همراه تمام مجموعه های مربوط به شرکت Telex communications تبدیل به قسمتی از زیر مجموعه Bosch Security Systems شدند و این شرکت در حال حاضر تولید کننده طیف متنوع از محصولات صوتی از جمله بلندگوها، میکروفون ها و آمپلی فایر می باشد که به طور وسیع در مراکز گوناگون همچون استدیوهای تلویزیونی، سالن های کنسرت، سالن های همایش، سخنرانی ها، مراسمات مذهبی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره محصولات بیرداینامیک با الکتروویژن تماس بگیرید.

Electrovoice