• طراحی و اجر : شرکت الکتروویژن
  • کارفرما : دانشگاه شهید بهشتی
  • ظرفیت سالن : ۱۵۱نفر
عملیات انجام شده

تجهیز سالن همایش خوارزمی دانشگاه شهید بهشتی


سالن همایش خوارزمی همراه با۶ سالن همایش و کنفرانس دیگر تحت عنوان مرکز همایشهای بین المللی دانشگاه شهید بهشتی شناخته می شود که با دارا بودن ظرفیتی بالا و امکانات به روز و متناسب علاوه بر پاسخگوی نیاز دانشگاه جهت برگزاری همایشها و کنفرانسها ، پذیرای گردهمایی های خارج از دانشگاه نیز خواهند بود. شرکت الکتروویژن با توجه به سابقه طولانی در ارائه خدمات با کیفیت به مراکز آموزش عالی در زمینه تجهیز سالن های همایش و کنفرانس در این پروژه نیز وظیفه طراحی و تجهیز تمامی فضاهای یاد شده را بر عهده داشت.

“سابقه همکاری طولانی با مراکز دانشگاهی گوناگون در زمینه تجهیز سالن های همایش و کنفرانس جز افتخارات شرکت الکتروویژن می باشد. “

تجهیز سالن همایش خوارمی شامل دکوراسیون داخلی،آکوستیک،روشنایی عمومی،مبلمان و موکت می باشد که با طراحی و پیاده سازی کانسپتی زیبا و استاندارد و دارا بودن ظرفیتی ۱۵۱ نفری قادر خواهد بود آن دسته از همایشهایی که جهت برگزاری نیاز به سالنی با ظرفیت بالا ندارند را سرویس دهی نماید.

مرکز همایشهای بین المللی شهید بهشتی با دارا بودن سالن های همایش و کنفرانس مجهز خصوصا سالن همایش بزرگ ابوریحان، فضای نمایشگاهی وسیع، سالنهای پذیرایی و … یکی از کامل ترین مجموعه ها در نوع خود در سطح کشور می باشد.

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد