• طراحی و اجرا : شرکت الکتروویژن
  • کارفرما : بنیاد فرهنگی امام قم
  • ظرفیت سالن : ۱۵۶نفر
عملیات انجام شده

تجهیز سالن همایش بنیاد فرهنگی امامت قم


بنیاد فرهنگی امامت در سال ۱۳۸۷ و با هدف توسعه تحقیقات با موضوع امامت و احیای فرهنگ ولایت اهل بیت (علیهم السلام) در بین نخبگان و توده‌های مردم در شهر قم تاسیس گردید. تجهیز سالن همایش بنیاد فرهنگی امامت قم شامل طراحی و اجرا سیستم های صوت، ضبط و پخش تصویر،نورتخصصی،روشنایی عمومی , دکوراسیون و مبلمان سالن بود.

“ با توجه به ماهیت بنیاد فرهنگی امامت طرحی با استفاده از المان های معماری اسلامی جهت دکوراسیون داخلی سالن همایش طراحی و پیاده سازی گردید”
مطابق با رویه همیشگی جهت بهره گیری از تجهیزات با کیفیت، در تجهیز سالن همایش بنیاد فرهنگی امامت قم نیز جهت سیستم صوت مجموعه ای متشکل از تجهیزات برندهای Electrovoice , Dynacord و Beyerdynamic که بارها در پروژه های گوناگون امتحان خود را به بهترین شکل پس داده اند استفاده گردید. سیستم های پخش و ضبط تصویر توسط محصولات کمپانی های datavideo و Panasonic مجهز و سن سالن نیز با پروژکتورهای teclumen ایتالیا روشن گردید.

تیم طراحی شرکت با توجه به ماهیت بنیاد امامت و با استفاده از المانهای معماری اسلامی طرحی کم نظیر را ارائه نمود که پس از پیاده سازی نه تنها موجب زیبایی  و ایجاد حس مطبوع در فضای سالن  همایش گردید بلکه در ترکیب با استفاده از متریال خاص موجبات دستیابی به استاندارهای آکوستیکی سالن را نیز فراهم آورد همچنین تمامی صندلی های سالن همایش از نوع VIP انتخاب و نصب گردید که علاوه بر زیبایی، راحتی تمام حضار را در طی جلسات تضمین می نماید.

مجله Pro-Audio که از مجلات تخصصی بین المللی در صنعت صدا و تصویر می باشد خبر تجهیز  سالن همایش بنیاد فرهنگی امامت قم  را در یکی از شماره های اخیر خود منتشر و طی گزارشی به پوشش این پروژه پرداخته است؛ برای مطالعه این خبر  روی دکمه ذیل کلیک کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد