تجهیز سالن کنفرانس مجتمع تجاری اداری غدیر بانک صادرات


 • طراحی و اجرا : شرکت الکتروویژن
 • کارفرما : بانک صادرات ایران
 • ظرفیت سالن : ۵۱نفر
عملیات انجام شده
 • صوت حرفه ای

 • پخش تصویر

 • ضبط تصویر

 • نور تخصصی

 • روشنایی عمومی

 • دکوراسیون داخلی

 • آکوستیک

 • مبلمان

 • نور تخصصی

مجتمع تجاری و اداری غدیر در شهر تهران و در مجاورت ساختمان مرکزی بانک صادرات در ۲۰ طبقه و با مساحتی بالغ بر ۲۵۰۰۰ مترمربع توسط شرکت عمران آذرستان ساخته شده است. در طبقه یازدهم این ساختمان یک سالن همایش و یک سالن کنفرانس در نظر گرفته شده بود که عملیات طراحی و تجهیز این اماکن توسط شرکت الکتروویژن انجام پذیرفت.

جزئیات تجهیز سالن کنفرانس مجتمع تجاری اداری غدیر بانک صادرات:

تجهیز سالن کنفرانس مجتمع تجاری اداری غدیر بانک صادرات طراحی و نصب سیستم های حرفه ای صوت، کنفرانس، ضبط و پخش تصاویر، روشنایی عمومی  و همچنین طراحی و پیاده سازی دکوراسیون داخلی این سالن را شامل می شود. سیستم کنفرانسی از سری Orbis ساخت Beyerdynamic آلمان متشکل از یک منبع تغذیه،یک کنسول ریاست و ۵۰ کنسول شرکت کننده وظیفه فراهم  آوردن بستری مناسب و با کیفیت جهت سخنرانی مدعوین در این سالن کنفرانس را بر عهده دارد. این سیستم در همراهی با سیستم صوتی از محصولات  Electrovoice و Dynacord حداکثر کیفیت در زمینه دریافت و پخش صوت را برای این سالن کنفرانس به ارمغان آورده است.

سیستم کنفرانس از سری Orbis بیرداینامیک با چیدمان ۱+۵۰ در این سالن کنفرانس نصب و راه اندازی گردید”
ضبط تصاویر جلسات سالن کنفرانس (با قابلیت Autotracking) به طور کامل توسط تجهیزاتی از برند Datavideo انجام می پذیرد. این تجهیزات امکان برداشت و ذخیره تصاویر با کیفیت HD را فراهم می سازند. همچنین به جهت پخش تصاویر برای هر میز یک عدد مانیتور لیفت نصب گردیده است که در صورت نیاز میتوان از آنها استفاده و در غیر این صورت در بدنه میز کنفرانس مخفی نمود.

سالن کنفرانس مجتمع تجاریطراحی دکوراسیون داخلی سالن کنفرانس توسط آتلیه معماری شرکت الکتروویژن و با طرحی زیبا و حرفه ای انجام پذیرفت که با در نظر گرفتن نورپردازی خاص برای دیوارها و سقف کشسان سالن پس از پیاده سازی فضایی شکیل و متناسب جهت برگزاری کنفرانس ها فراهم نمود. مضافا مبلمان سالن جهت ایجاد حداکثر میزان راحتی حضار در طی جلسات طولانی که ممکن است در این سالن کنفرانس برگزار شود از برترین تولیدات داخلی که دارای طراحی ارگونومیک و مهندسی بوده انتخاب گردیده است.

طراحی و تجهیز سالن همایش غدیر:

علاوه بر سالن کنفرانس، شرکت الکتروویژن سالن همایشی به ظرفیت ۵۵ نفر را برای مجتمع غدیر تجهیز نموده است. عملیات تجهیز سالن همایش این مرکز شامل تجهیزات صوت، ضبط و پخش تصویر، روشنایی عمومی، دکوراسیون و مبلمان می باشد که به وسیله مجموعه کاملی از محصولات برندهای معتبر طراحی و پیاده سازی گردیده است. از جمله آنها می توان به بلندگوهای سری EVU ساخت Electrovoice، میکسر صدای ساخت Dynacord، دوربین های رباتیک،ریکوردر و میکسر تصویر از برند Data videoو دیتا پروژکتور ۵۴۰۰ انسی لومنی از برند Panasonic اشاره نمود. همچنین متریال دکور، تجهیزات نور عمومی، کفپوش و مبلمان سالن همایش همگی از محصولات با کیفیت داخلی انتخاب و نصب گردیده اند.

مجله Pro-Audio که از مجلات تخصصی بین المللی در صنعت صدا و تصویر می باشد خبر تجهیز سالن جلسات مجتمع تجاری اداری غدیر بانک صادرات را در یکی از شماره های اخیر خود منتشر و طی گزارشی به پوشش این پروژه پرداخته است؛ برای مطالعه این خبر روی دکمه ذیل کلیک کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد