•  طراحی و اجرا : شرکت الکتروویژن
  • کارفرما : باغ رستوران شب نشین اصفهان
  • ظرفیت سالن : بیش از ۴۰۰ نفر
عملیات انجام شده
  • مبلمان

تجهیز تالار شب نشین اصفهان


مجموعه باغ رستوران شب نشین در سال ۱۳۹۰ و برای خدمت گزاری به شهروندان اصفهانی و میهمانان عزیز این شهر توریستی در بلوار آتشگاه تاسیس گردید این مجموعه با بهره مندی از فضائی مناسب از جمله باغ رستوران با طراحی منحصر به فرد و تالار های مجهز سعی نموده است محیطی گرم، بانشاط و زیبا را برای راحتی میهمانان این مجموعه و گذران ساعاتی خوش فراهم آورد.

شرکت الکتروویژن برای تجهیز تالار شب نشین اصفهان با توجه به برگزاری مراسمات گوناگون همچون اجراهای زنده،همایش ها و گردهمایی ها، مجموعه ای به واقع کامل از سیستمهای صوت، تصویر و نورپردازی را ارائه نمود.

“عملیات تجهیز تالار شب نشین اصفهان بوسیله مجموعه کاملی از تجهیزات حرفه ای و با کیفیت انجام گردید”
تجهیزات اصلی تالار شب نشین اصفهان سیستم صوتی این مجموعه عبارتند از بلندگوهای قدرتمند و خوش صدا Electrovoice نیرو گرفته از آمپلی فایرهای همین برند، میکسری از برند Dynacord مجهز به ۱۶ کانال جهت سرویس دهی به تعداد بالایی از میکروفونها شامل میکروفونهای تریبونی، یقه ای، دستی، بیسیم و میکروفونهای مخصوص ساز می باشد.

سیستم پخش و ضبط تصاویر نیز به طور کلی متشکل از ویدئو پروژکتور ۵۲۰۰ انسی لومن همراه با لنز،پرده نمایش موتورایز ۳ در ۴،دوربینهای PTZ،میکسر تصویر و DVD رکوردر بوده و در زمینه نور تخصصی پروژکتورهای Spot،Par، moving headsو… تامین کننده جلوه های نوری سن سالن خواهند بود.

علاوه بر موارد پیش گفته طراحی و پیاده سازی دکوراسیون داخلی ،سیستم روشنایی عمومی و اعلان حریق سالن نیز توسط تیم های طراحی و اجرایی شرکت الکتروویژن انجام پذیرفت. الکتروویژن با در اختیار داشتن نمایندگی طیف وسیعی از تجهیزات صدا،تصویر و نورپردازی برندهای معتبر و تجربه کاری طولانی علاوه بر تجهیز سالن های همایش و کنفرانس توانایی خدمت رسانی به مواردی همچون مساجد، رستورانها، هتل ها، مراکز آموزشی،ادارات و … را دارا می باشد.

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد