• طراحی و اجرا : شرکت الکتروویژن
  • کارفرما : شرکت ملی نفت ایران
  • ظرفیت سالن : ۱۴۰نفر
عملیات انجام شده

تجهیز سالن همایش شرکت ملی نفت ایران

 شرکت ملی نفت ایران از سال ۱۳۳۰ تاکنون عهده دار سامان بخشیدن و سیاستگذاری فعالیت های صنعت نفت اعم از اکتشاف، حفاری، تولید، پژوهش و توسعه و همچنین صادرات نفت و گاز بوده است.این شرکت با در اختیار داشتن ذخیره های عظیم هیدروکربونی، یکی از بزرگترین شرکت های نفتی جهان به شمار می آید و مجموعه عظیمی از شرکتهای تولیدی،خدماتی و پژوهشی حوزه نفت زیر نظر این شرکت فعالیت می نمایند.

تیم طراحی شرکت الکتروویژن برای این سالن همایش پلان چیدمانی متشکل از ۱۴۰ صندلی با جانمایی اتاق فرمان در قسمت پشتی و با دید مستقیم به سالن از طریق پنجره ویزور در نظر گرفتند که در همراهی با طرح استاندارد و متناسب  دکوراسیون داخلی و پس از اجرا فضایی مناسب جهت برگزاری همایشها را موجب گردید.

در زمینه تجهیزات صوت و تصویر سالن همایش مجموعه کامل شامل سیستمهای حرفه ای صوت،ترجمه همزمان،ضبط و پخش تصویر،نور تخصصی و روشنایی عمومی طراحی و پس از انجام محاسابات مهندسی لازم توسط کارشناسان فنی، در سالن نصب گردیدند.

علی رغم ظرفیت نسبتا کم این سالن، تجهیز سالن همایش شرکت ملی نفت با مجموعه کاملی از سیستم های صوتی، تصویری که پاسخگو نیاز این شرکت برای هر نوع گردهمایی است این سالن همایش را به سالنی مجهز و چند منظوره مبدل نموده است.
“پلان چیدمانی متشکل از ۱۴۰ صندلی  با جانمایی اتاق فرمان در بخش پشتی برای این سالن همایش در نظر گرفته شد”

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد