تجهیز سالن کنفرانس پالایشگاه شهید تندگویان 


 • طراحی و اجرا : شرکت الکتروویژن
 • کارفرما : شرکت پالایش نفت تهران
 • ظرفیت سالن : ۵۹نفر
عملیات انجام شده
 • صوت حرفه ای

 • پخش تصویر

 • ضبط تصویر

 • روشنایی عمومی

 • نور تخصصی

 • دکوراسیون داخلی

 • آکوستیک

 • مبلمان

با توجه به نیازهاى بازار داخلى به فرآورده هاى نفتى احداث این پالایشگاه از سال ۱۳۴۴ آغاز و در تاریخ ۱۳۴۷ تکمیل شد، شرکت پالایش نفت شهید تندگویان در ۱۵ کیلومترى جنوب شهر تهران واقع گردیده و مشتمل بر دو پالایشگاه جنوبى ( شماره ۱ ) و شمالى ( شماره ۲ ) است

پالایشگاه شهید تندگویان جهت برگزاری جلسات سطح بالا که عموما شامل تصمیم گیری های مهم و راهبردی در راستا فعالیت های این مرکز پالایشگاهی است همزمان با تجهیز سالن همایش درخواست تجهیز سالن کنفرانس خود را به شرکت الکتروویژن ارائه نمود. تجهیز سالن کنفرانس پالایشگاه شهید تندگویان شامل طراحی و پیاده سازی سیستم های حرفه ای صوت، کنفرانس، ترجمه همزمان، ضبط و پخش تصاویر، روشنایی عمومی و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی این سالن می باشد.

جزئیات الکتریکال پروژه تجهیز سالن کنفرانس پالایشگاه شهید تندگویان:

در زمینه تجهیزات صوتی بلندگوهای از سری EVID ساخت Electrovoice نصب گردیدند که توان خود را توسط آمپلی فایرهایی از همین برند دریافت می نمایند. میکسری از برند Dynacord وظیفه مدیریت و اعمال افکت های صوتی مورد نیاز را بر عهده دارد. تجهیزات کنفرانس سالن بوسیله سیستم کنفرانسی مجهز به تکنولوژی Revoluto ساخت Beyerdynamic آلمان متشکل از یک کنسول ریاست و ۵۸ کنسول شرکت کننده تجهیز گردید. این کنسول ها علاوه بر زیبایی بخشیدن به میز کنفرانس آزادی عمل بی نظیری را برای سخنرانان فراهم می آورند ضمنا میهمان خارجی میتوانند با تکیه بر وجود سیستم ترجمه همزمان  Beyerdynamic در این سالن، مفاد جلسات را به آسانی درک و در مباحث شرکت نمایند.

سیستم کنفرانس و ترجمه همزمانی از محصولات بیرداینامیک جهت سالن کنفرانس پالایشگاه شهید تندگویان نصب گردید ”
بر روی میزهای کنفرانس علاوه بر کنسول های کنفرانس مانیتور با قابلیت لیفت (بالابر آسانسوری) جهت سهولت در مشاهده تصاویر همچنین پنل های VSP به منظور فراهم نمودن برق مورد نیاز دستگاه های همراه مثل لپ تاپ، امکان پخش تصاویر و اطلاعات توسط حضار و یا اتصال به شبکه سالن کنفرانس نصب گردیده است.

تصاویر جلسات توسط دوربین های رباتیک برداشت و به اتاق فرمان ارسال می گردند. در آنجا میکسر تصویری از برند Datavideo تصاویر را پردازش و در صورت نیاز آنها را برای پخش به مانیتورهای رومیزی و دیتاپروژکتور ارسال می نماید. همچنین میتوان این تصاویر را توسط DVD Recorder جهت استفاده های آتی ذخیره نمود.

معماری داخلی سالن جلسات پالایشگاه شهید تندگویان:

تیم طراحی شرکت الکتروویژن جهت دکوراسیون داخلی سالن کنفرانس طرحی زیبا و حرفه ای را به کمک نفرات اجرایی شرکت پیاده سازی نموده و در این راستا تمامی متریال دکوراتیو، مبلمان سالن همایش و تجهیزات نور عمومی را از تولیدات با کیفیت داخلی انتخاب و نصب نمودند.

شرکت الکتروویژن علاوه بر سالن کنفرانس مسئولیت طراحی و تجهیز سالن همایش پالایشگاه تندگویان را نیز برعهده داشته است؛ جهت مطالعه ی جزییات پروژه سالن همایش اینجا کلیک کنید .

مجله Pro-Audio که از مجلات تخصصی بین المللی در صنعت صدا و تصویر می باشد خبر تجهیز سالن کنفرانس پالایشگاه شهید تندگویان را در یکی از شماره های اخیر خود منتشر و طی گزارشی به پوشش این پروژه پرداخته است؛ برای مطالعه این خبر  روی دکمه ذیل کلیک کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد