• طراحی و اجرا : شرکت الکتروویژن
  • کارفرما : آستان امام خمینی (ره)
  • ظرفیت سالن : ۲۹۷نفر
عملیات انجام شده

تجهیز سالن همایش حرم امام خمینی (ره)


حرم امام خمینی (ره) برای برگزاری همایشها و گردهمایی های گوناگون نیازمند فضایی مناسب و مجهز بود از این رو تصمیم بر تجهیز سالن همایش این آستان گرفته و طرحی شامل تجهیزات حرفه ای صوت، ضبط و پخش تصویر،نور تخصصی،روشنایی عمومی، ترجمه همزمان و دکوراسیون با مد نظر قراردادن استفاده از سیستمهای با کیفیت و به روز و برترین متریال دکوراتیو توسط شرکت الکتروویژن ارائه گردید که مورد تصویب مسئولین مربوطه قرار گرفت و عملیات اجرایی به سرعت آغاز گردید.

” سالن همایش حرم امام خمینی (ره) به سیستم ترجمه همزمان با قابلیت ترجمه سه زبان مختلف مجهز گردیده است “
صوت سالن همایش عمدتا با استفاده از بلندگوهایی از سری EVU ساخت Elecrovoice نیرو گرفته از آمپی فایرهایی از همین برند تامین شد همچنین میکروفون های این پروژه همگی از محصولات نام آشنای Elecrovoice انتخاب گردید و وظیفه مدیریت صوت و جلوه های آن بر عهده میکسری ۱۶ خط از برند Dynacord قرار گرفت. در اتاق فرمان میکسر تصویری از برند Data video وظیفه کنترل و پردازش تصاویری که توسط دیتاپروژکتور پخش یا بوسیله دوربین های رباتیک ضبط می گردند را بر عهده داشته و نور تخصصی سالن همایش به وسیله تجهیزات حرفه ای Teclumen تامین گردید.

روشنایی عمومی سالن همایش،کابل ها، تابلو برق، متریال دکور و مبلمان همگی از محصولات با کیفیت عمدتا داخلی انتخاب و نصب گردیدند ضمنا با توجه به برگزاری جلساتی با حضور میهمانان خارجی در این سالن همایش سیستم ترجمه همزمان با قابلیت ترجمه ۳ زبان در آن واحد برای این سالن در نظر گرفته شد. در زمینه دکوراسیون داخلی علاوه بر طراحی و اجرای دکوراسیون سالن همایش اصلی،دکوراسیون لابی،فضاهای جانبی و بالکن سالن همایش نیز توسط شرکت الکتروویژن انجام پذیرفت.

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد