تجهیز سالن آموزش مرکز تحقیقات فناوری ریاست جمهوری


  • طراحی و اجرا : شرکت الکتروویژن
  • کارفرما : مرکز همکاریهای فن آوری و نوآوری ریاست جمهوری
  • صوت حرفه ای

  • پخش تصویر

  • روشنایی عمومی

  • آکوستیک

  • مبلمان

  • دکوراسیون داخلی

  • ضبط تصویر

  • نور تخصصی

مرکز همکاری های فناوری و نوآوری در سال ۱۳۶۲ با هدف ارائه مشاوره علمی و صنعتی به مراکز سیاست گذاری و دستگاه های اجرایی سراسر کشور، فعالیت خود را آغاز نمود. این مرکز با توجه به نقش فناوری به عنوان عمل مهم رشد اقتصادی و پیشرفت کشور، کمک به توسعه فناوری نوین و اقتصاد دانش بنیان را در دستور کار قرار داده است.

“عملیات اجرایی پروژه تجهیز سالن آموزش مرکز همکاری های فناوری و نو آوری همزمان با فرایند تجهیز سالن کنفرانس آغاز گردید”
مرکز همکاری های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری به منظور ایجاد فضا و امکانات آموزشی مناسب جهت پرسنل خود همزمان با عملیات تجهیز سالن کنفرانس این مرکز، درخواستی مبنی بر تجهیز سالن آموزشی به روز و مجهز را به شرکت الکتروویژن ارائه نمود. با توجه به کاربری مد نظر مجموعه از این فضا، کارشناسان الکتروویژن طراحی متناسب چه از نظر تجهیزات الکتریکال و چه معماری داخلی ارائه نمودند.پس از تصویب و همزمان با عملیات تجهیز سالن کنفرانس مقدمات اجرای طرح فراهم و عملیات اجرایی آغاز شد.

توضیحاتی پیرامون عملیات طراحی و تجهیز سالن جلسات مرکز همکاریهای فناوری و نوآوری:

تجهیز سالن آموزش مرکز تحقیقات فناوری ریاست جمهوری شامل تجهیزات صوت، پخش تصویر ، دکوراسیون داخلی و روشنایی عمومی این سالن می باشد. سیستم صوتی توسط بلندگو و پاور میکسر های با کیفیت تجهیز شده که از داخل خود سالن قابل کنترل و اعمال تنظیمات است. جهت سیستم پخش تصویر  ویدئو پروژکتوری ۳۰۰۰ انسی لومن نصب شده که تصاویر را بر روی پرده ای نصب شده در سمت دیگر سالن پخش می نماید.

به منظور سهولت کار حضار در سالن، روی میزها باکس رومیزی (VSP Panel) نصب گردیده که به وسیله آن نفرات می توانند مطالب و تصاویر خود را جهت پخش ارسال نمایند. در زمینه روشنایی سالن آموزش با در نظر گرفتن اهمیت توزیع مناسب نور در تمامی نقاط مجموعه ای متشکل از تجهیزات نور عمومی از تولیدات مرغوب داخلی و با جانمایی مهندسی شده نصب گردید. همچنین در بحث دکوراسیون داخلی و آکوستیک سالن آموزش، طرحی متناسب با مد نظر قرار دادن اهمیت ایزولاسیون سالن و ایجاد فضایی مناسب جهت برگزاری جلسات آموزشی طراحی و پیاده سازی گردید.

تجهیز موفق این سالن آموزش و سالن کنفرانس این مرکز و جلب رضایت کارفرمای محترم خصوصا با توجه به اهمیت جلساتی که در این سالن ها برگزار می گردد جز نقاط برجسته در کارنامه فعالیت طولانی مدت شرکت الکتروویژن در زمینه طراحی و تجهیز سالن های همایش، کنفرانس و اماکن آموزشی- اداری می باشد.

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد