• طراحی و اجرا : شرکت الکتروویژن
  • کارفرما : مرکز همکاریهای فن اوری و نوآوری ریاست جمهوری
  • ظرفیت سالن : ۴۳نفر
عملیات انجام شده

تجهیز سالن کنفرانس مرکز همکاریهای فناوری و نوآوری ریاست جمهوری

مرکز همکاری های فناوری و نوآوری در سال ۱۳۶۲ با هدف ارائه مشاوره علمی و صنعتی به مراکز سیاست گذاری و دستگاه های اجرایی کشور، فعالیت خود را آغاز نمود و با توجه به نقش فناوری به عنوان عامل مهم رشد اقتصادی و پیشرفت کشور، کمک به توسعه فناوری های نوین و اقتصاد دانش بنیان را در دستور کار خود قرار داده است.

تجهیز سالن کنفرانس مرکز تحقیقات فناوری ریاست جمهوری شامل تجهیزات حرفه ای کنفرانس،صوت حرفه ای، ضبط و پخش تصاویر،روشنایی عمومی، دکوراسیون و مبلمان می باشد. همواره در یک سالن کنفرانس کیفیت بالا و کارکرد صحیح سیستم کنفرانس جز مهمترین موارد بوده که تضمین کننده برگزاری هر چه بهتر جلسات خواهد بود از این رو برای سالن کنفرانس مرکز همکاریها سیستم کنفرانسی از محصولات  Beyerdynamic آلمان نصب گردید،این سیستم تاکنون در بسیاری از سالن های جلسات در سراسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته  و عملکرد عالی و بدون نقص آن به اثبالت رسیده است.

صدای سخنرانان که از کنسول های کنفرانس دریافت می شود و سایر جلوه های صوتی توسط سیستمی متشکل از تجهیزات حرفه ای  برند Electrovoice  با شفافیت و وضوحی بالا در سالن کنفرانس پخش می شود.تصاویری  که با کمک سیستم  Autotracking و به وسیله دوربینهای رباتیک نصب شده در سالن ضبط شده اند و یا تصاویر و فیلمهایی که توسط پنلهای VSP نصب شده روی میز کنفرانس و یا از سمت اتاق فرمان باید در سالن پخش شوند همگی توسط میکسر تصویری از برند Datavideo پردازش و سپس برای پخش به سمت تلویزیونها و دیتا پروژکتور فرستاده می شوند.

در زمینه روشنایی سالن کنفرانس با در نظر گرفتن اهمیت توزیع مناسب نور در تمامی نقاط مجموعه ای از تجهیزات نور عمومی از تولیدات مرغوب داخلی و با جانمایی مهندسی شده در سال نصب گردید همچنین در بحث دکوراسیون داخلی و اکوستیک سالن کنفرانس ،طرحی شکیل  با مد نظر قرار دادن اهمیت ایزولاسیون سالن کنفرانس و ایجاد فضایی مناسب جهت برگزاری جلسات طراحی و پیاده سازی گردید.

تجهیز موفق این سالن کنفرانس و سالن آموزشی جانبی این مرکز و  جلب رضایت کارفرمای محترم خصوصا با توجه به  اهمیت جلساتی که در این سالن کنفرانس برگزار می گردد جز نقاط برجسته در کارنامه فعالیت طولانی مدت شرکت الکتروویژن در زمینه طراحی و تجهیز سالن های همایش و کنفرانس می باشد.

“جهت سیستم کنفرانس این سالن از محصولات Beyerdynamicآلمان که از معروف ترین تولیدکنندگان تجهیزات کنفرانس در سطح جهانی می باشد استفاده گردید”

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد