تکلومن | Teclumen


شرکت  تکلومن ( Teclumen ) در سال ۱۹۷۸ به عنوان یک شرکت مونتاژ پروژکتور شروع به کار کرد. این کمپانی سپس فعالیت خود را در زمینه تجاری سازی معروف ترین مارک های ملی و بین المللی متمرکز کرد. با گذشت زمان و افزایش تجربه شرکت و موسسین آن در زمینه تجهیزات و خدمات نورپردازی مدیران شرکت تشویق شدند تا علامت تجاری خود را خلق کنند و تجهیزات نورپردازی تئاتری را با نام تجاری Teclumen ارائه نمایند. تجهیزاتی که همه فرایند طراحی و تولید را از ابتدا تا انتها درکشور ایتالیا طی می نمود. با الکتروویژن نمایندگی فروش محصولات تکلومن در بررسی بیشتر تاریخچه و توانایی های این کمپانی  همراه شوید.

در سال ۲۰۰۳ کمپانی Teclumen مراکز جدید تولید محصولات و مدیریت کل مجموعه را دایر نمود. دفاتر طراحی، ساخت محصولات، فروش و خدمات پس از فروش در یک ساختار جدید متحد شدند. اثر بخشی واحدهای تولید و فروش به شرکت اجازه داد که در بخش تولید تجهیزات نورپردازی در سطح بین المللی نقش بسیار مهمی را ایفا کند. امروز محصولات و خدمات تکلومن با تکیه بر تیم های طراحی و فنی حرفه ای، خطوط تولید مجهز به پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا و آزمایشگاه های مخصوص تست تولیدات، پاسخگو طیف وسیعی از نیاز کاربران در زمینه نورپردازی حرفه ای است. تولیدات این شرکت را به طور خلاصه می توان به صورت زیر دسته بندی نمود :

تجهیزات نور تخصصی سالن های همایش و آمفی تئاتر

تجهیزات نور پردازی مخصوص فستیوال ها و جشن ها

تجهیزات نورپردازی مخصوص نمای ساختمان ها و …

تجهیزات نورپردازی صنعتی، نمایشگاه ها و …

تجهیزات نورپردازی و نور تخصصی مخصوص استخرها و …

نورپردازی نمایشگاه میلان ایتالیا به وسیله ی تجهیزات تکلومن

 Teclumen پیشرو در تجهیزات نور تخصصی:

در کارخانه تکلومن محصولات با بهره گیری از مواد درجه یک و همکاری با برخی از شرکای معتبر همانند Lumileds و Philips تولید می گردند. این شرکت همچنین با ارائه دامنه وسیعی از خدمات شامل مشاوره پیش از خرید، ارائه اطلاعات فنی و تکنیکی، ارائه پیشنهادات، خدمات پس از فروش کارآمد و بهره مندی از انبار قدرتمند قادر است تجهیزات نور تخصصی را در همخوانی کامل با نیاز مشتریان عرضه نماید. تمرکز بر کیفیت به عنوات بالاترین اولویت امکان صدور تولیدات شرکت به ۵ قاره جهان را مهیا نموده است.

از دیگر سو سال ها استفاده از تجهیزات نورپردازی حرفه ای ساخت این کمپانی پایبندی و اطمینان سطح بالایی را در میان کاربران تجهیزات نورپردازی و نور تخصصی برای این برند ایتالیایی به ارمغان آورده است.

الکتروویژن نمایندگی فروش محصولات تکلومن :

شرکت الکتروویژن از سالها قبل به عنوان تنها عرضه کننده و نمایندگی فروش محصولات تکلومن در ایران شناخته می شود. در این مدت الکتروویژن توانسته است طیف وسیعی از محصولات نور تخصصی این کمپانی را به بازار داخلی عرضه نماید. و از این طریق نیاز کاربران سیستمهای نورپردازی حرفه ای را با محصولات با کیفیت این برند ایتالیایی پاسخگو باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر ، مشاوره و خرید محصولات Teclumen همچون انواع پروژکتورها، نورهای افکتی و … با شرکت الکتروویژن نمایندگی تکلومن در ایران  تماس بگیرید.

نمایندگی تکلومن ، تجهیزات نورپردازی و نورتخصصی ساخت ایتالیا در ایران