تکلومن | Teclumen


شرکت  تکلومن ( Teclumen ) در سال ۱۹۷۸ به عنوان یک شرکت مونتاژ پروژکتور شروع به کار کرد و سپس فعالیت خود را در زمینه تجاری سازی معروف ترین مارک های ملی و بین المللی متمرکز کرد. با گذشت زمان و افزایش تجربه شرکت و موسسین آن در زمینه تجهیزات و خدمات نورپردازی مدیران شرکت تشویق شدند تا علامت تجاری خود را خلق کنند و تجهیزات نورپردازی تئاتری را با نام تجاری Teclumen ارائه نمایند، تجهیزاتی که همه فرایند طراحی و تولید رااز ابتدا تا انتها درکشور ایتالیا طی می نمود.

در سال ۲۰۰۳ کمپانی Teclumen مراکز جدید تولید محصولات و مدیریت کل مجموعه را دایر نمود، دفاتر طراحی، ساخت محصولات، فروش و خدمات پس از فروش در یک ساختار جدید متحد شدند؛ اثر بخشی واحدهای تولید و فروش به شرکت اجازه داد که در بخش تولید تجهیزات نورپردازی در سطح بین المللی نقش بسیار مهمی را ایفا کند. امروز محصولات و خدمات تکلومن با تکیه بر تیم های طراحی و فنی حرفه ای، خطوط تولید مجهز به پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا و آزمایشگاه های مخصوص تست تولیدات، پاسخگو طیف وسیعی از نیاز کاربران در زمینه نورپردازی حرفه ای است؛ تولیدات این شرکت را به طور خلاصه می توان به : تجهیزات نور تخصصی سالن های همایش و آمفی تئاتر،تجهیزات نور پردازی مخصوص فستیوال ها و جشن ها، تجهیزات نورپردازی مخصوص نمای ساختمان ها و اماکن گوناگون، تجهیزات نورپردازی صنعتی و نمایشگاهی و تجهیزات نورپردازی و نور تخصصی مخصوص استخرها و آبنماها دسته بندی نمود.

نورپردازی نمایشگاه میلان ایتالیا به وسیله ی تجهیزات تکلومن

در کارخانه تکلومن  محصولات این برند با بهره گیری از مواد درجه یک و همکاری با برخی از شرکای معتبر همانندLumileds و Philips تولید می گردند، این شرکت همچنین با ارائه دامنه وسیعی از خدمات شامل مشاوره پیش از خرید، ارائه اطلاعات فنی و تکنیکی، ارائه پیشنهادات، خدمات پس از فروش کارآمد و بهره مندی از انبار قدرتمند قادر است تجهیزات نور تخصصی را در همخوانی کامل با نیاز مشتریان عرضه و با تمرکز بر کیفیت به عنوات بالاترین اولویت تولیداتش را به ۵ قاره جهان صادر نماید. از دیگر سو سال ها استفاده از تجهیزات نورپردازی حرفه ای ساخت این کمپانی پایبندی و اطمینان سطح بالایی را در میان کاربران تجهیزات نورپردازی و نور تخصصی برای این برند ایتالیایی به ارمغان آورده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره محصولات Teclumen با الکتروویژن تماس بگیرید.