دیتا ویدئو | Datavideo

شرکت Datavideo Technologies در سال ۱۳۶۴ شمسی توسط آقای Jack Lin در تایوان تاسیس شد. در بین سال های ۱۳۶۴ تا ۱۳۶۸ شمسی بیشتر تلاش های این شرکت در محور تولید محصولات خلاقانه قرار داشت. اولین محصول خلاقانه این شرکت، سیستم صوتی Dolby Surround بود. در سال ۱۳۶۹ شمسی شرکت Datavideo به تولید کننده محصولات نیمه حرفه ای که هم مشتریان و هم شرکتهای حرفه ای به آن علاقه داشتند تبدیل شد و محصولاتی را با درخواست شرکتهای آمریکایی و با برند آنها تولید نمود، برندهای آمریکایی همچون: Ampico ، Recoton ، Sima و برند آلمانی Hama . این شرکت دارای ۱۶ دفتر رسمی در کشورهای هلند، آمریکا، چین، انگلستان، سنگاپور، هنگ کنگ، فرانسه، هند و تایوان می باشد.

تاریخچه دیتا ویدئو

در سال ۱۳۷۳ شمسی شرکت Datavideo به تولید محصولاتی مانند سوئیچهای تصویری جهت ایستگاه های تلویزیونی با برند خود اقدام نمود و در سال ۱۳۸۲ شمسی با طراحی و تولید نسل جدیدی از سوئیچها با مدل SE-800 پا به بازار حرفه ای ها گذاشت و با این محصول، حضور شرکت Datavideo در بازار سیستم های حرفه ای تثبیت شد. بعد از این دوره نه تنها این شرکت به توسعه تولیدات خود در زمینه سیستم های پخش صدا و سیما پرداخت بلکه اقدام به تولید محصولات مربوط به صنعت صدا و تصویر نمود که برای سالن های کنفرانس، سالن های کنسرت، سالن تئاتر، مدارس و استادیوم ها کاربرد داشت.

شرکت دیتا ویدئو دارای گواهینامه ISO-9001 برای تولید محصولات بسیار با کیفیت است. این شرکت گواهینامه ایزو را بخاطر داشتن امکانات وسیع جهت تولید محصولات با کیفیت در کارخانه خود در تایوان اخذ نمود، کارخانه ای که امکان ساخت دستگاه های پخش و تدوین تصویر در کنار تجهیزات مربوط به تولید برنامه های چند رسانه ای را در اختیار دارد و این محصولات را در مهمترین بازار خود یعنی آمریکا با برند Datavideo به فروش می رساند. بدلیل دریافت چندین گواهینامه مختلف و معتبر در زمینه ساخت محصولات باکیفیت، حالا برند Datavideo به معیار سنجش کیفیت در جهان تبدیل شده و لقب مدیریت کیفیت و اطمینان را به خود اختصاص داد. در همین راستا، موسس و مدیر شرکت یعنی آقای Jack Lin می گوید:

” اخذ این گواهینامه ها مبیّن این اصل است که شرکت ما در جهت دستیابی پایدار به سطوح کیفی و استاندارد جهانی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات تدوین و پخش تصاویر کاملا موفق عمل نموده و ما به این موفقیت افتخار می کنیم.”

Datavideo
۴.۵/۵ ( ۲ بازدید )