دیتا ویدئو | Datavideo


شرکت Datavideo Technologies در سال ۱۹۸۵ توسط آقای Jack Lin در شهر تایپه تایوان تاسیس شد. در خلال سال های ۱۹۸۵تا۱۹۸۹ بیشتر تلاش های این شرکت در محور تولید محصولات خلاقانه قرار داشت که اولین محصول این شرکت در این زمینه سیستم صوتی Dolby Surround بود. در سال ۱۹۹۰ شرکت دیتا ویدئو به تولید کننده محصولات نیمه حرفه ای که هم مشتریان و هم شرکت های حرفه ای به آن علاقه داشتند تبدیل و به جهت رعایت استاندارها و کیفیت بی نظیر در خط تولید محصولاتی را با درخواست شرکتهای آمریکایی و با برند آنها تولید می نمود؛ برندهای آمریکایی همچون Ampico ، Recoton ، Sima و برند آلمانی Hama .

در سال ۱۹۹۴ شرکت دیتا ویدئو به تولید محصولاتی مانند سوئیچهای تصویری جهت ایستگاه های تلویزیونی با برند خود اقدام نمود. در ۲۰۰۳ با طراحی و تولید نسل جدیدی از سوئیچ ها (SE-800) پا به بازار حرفه ای ها گذاشت و به کمک این محصول، حضور شرکت Datavideo در بازار سیستم های حرفه ای تثبیت شد. پس از این دوره این شرکت نه تنها به توسعه تولیدات خود در زمینه سیستم های Broadcasting پرداخت بلکه اقدام به تولید محصولات مربوط به صنعت صدا و تصویر نمود که برای سالن های کنفرانس، آمفی تئارها، سالن های کنسرت، سالن ای همایش، مدارس و استادیوم ها کاربرد داشت.

گواهینامه های بین المللی ،گواهی بر کیفیت Datavideo:

شرکت دیتا ویدئو دارای گواهینامه ISO-9001 برای تولید محصولات با کیفیت است؛ گواهینامه ای که به جهت امکانات وسیع جهت تولید محصولات با کیفیت به این شرکت اهدا گردیده است. کارخانه دیتا ویدئو امکان ساخت دستگاه های پخش و تدوین تصویر در کنار تجهیزات مربوط به تولید برنامه های چند رسانه ای را در اختیار دارد. کمپانی این محصولات را در مهمترین بازار خود یعنی آمریکا با برند Datavideo به فروش می رساند.

جهت آشنایی بیشتر با کمپانی Datavideo ویدئو بالا را ملاحظه فرمایید.

بدلیل دریافت چندین گواهینامه مختلف و معتبر در زمینه ساخت محصولات باکیفیت، حالا برند Datavideo به معیار سنجش کیفیت در جهان تبدیل شده و لقب مدیریت کیفیت و اطمینان را به خود اختصاص داد. در همین راستا، موسس و مدیر شرکت یعنی آقای Jack Lin می گوید:

” اخذ این گواهینامه ها مبیّن این اصل است که شرکت ما در جهت دستیابی پایدار به سطوح کیفی و استاندارد جهانی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات تدوین و پخش تصاویر کاملا موفق عمل نموده و ما به این موفقیت افتخار می کنیم.”

محصولات دیتا ویدئو شامل میکسرهای حرفه ای تصویر، تجهیزات پخش رسانه ای، دوربینهای رباتیک و ریکوردرهای ضبط تصویر امروز به لحاظ کیفیت و کارایی بالا در کنار قیمت مناسب در بسیاری از پروژه ها و اماکن گوناگون در سطح بین المللی نصب و مورد استفاده قرار گرفته اند و دارای ۱۶ دفتر رسمی در کشورهای هلند، آمریکا، چین، انگلستان، سنگاپور، هنگ کنگ، فرانسه، هند و تایوان می باشد.

الکتروویژن نمایندگی فروش محصولات دیتا ویدئو:

الکتروویژن طی سالیان گذشته به عنوان نمایندگی فروش محصولات Datavideo و یکی از تامین کنندگان اصلی آن در ایران شناخته می شود. محصولاتی همچون دوربین های رباتیک، میکسرها و سوئیچرهای تصویر و ریکوردرهای دیجیتال که به تعداد بالا در پروژه های گوناگون در سراسر کشور نصب و مورد استفاده قرار گرفته اند.

جهت دریافت مشاوره خرید محصولات این برند تایوانی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

نمایندگی فروش محصولات دیتا ویدئو