نوتریک| Neutrik

شرکت Neutrik یک شرکت فنی مهندسی بین المللی با سابقه و تجربه ای بیش از ۴۰ سال در زمینه طراحی و تولید وسایل برقی و سیستم های الکترونیکی ارتباطی است که توسط آقای Bernhard Weingartner در سال ۱۳۵۴ شمسی در کشور پادشاهی لیختن اشتاین Liechtenstein تاسیس شد و طبق آماری که در سال ۱۳۸۵ شمسی اعلام شد تعداد کارکنان این شرکت در سرتاسر دنیا به ۷۵۰ نفر رسید. دفاتر این شرکت در کشورهایی همچون سوئیس، آلمان، انگلستان، آمریکا، فرانسه، ژاپن، هنگ کنگ و هند دایر می باشد.

تاریخچه نوتریک

ایده اصلی تاسیس این شرکت از ابتدا جهت تولید محصولات الکترونیکی خلاقانه با بکارگیری ابزارهای بسیار جدید مکانیکی و برقی است و این ایده همچنان در شرکت وجود داشته و جزء ارکان اصلی شرکت Neutrik است در واقع نام این شرکت به زبان آلمانی است و از ۲ قسمت Neu (جدید – نوآورانه) و Trik (ترفند) می باشد، در ضمن این شرکت از طریق سرمایه گذاری شرکت Neutrik پایه گذاری شد و شباهت نام تجاری Neutrik به نام سرمایه گذار آن بی دلیل نیست.

آقای Weingartner مدیرعامل این شرکت می گوید: امروزه شرکت ما در زمینه طراحی، تولید و بازاریابی کابل های کوآکسیال Coaxial، کابل برق و کانکتور های Connector گِرد که همگی در صنعت تجهیزات صوتی استفاده می شوند، بعنوان یک پیشتاز در دنیا شناخته می شود و شعار اصلی ما در شرکت ” یک قدم جلوتر ” در روح شرکت دمیده شده و جریان دارد و این بدان معناست که ما نیازهای آینده بازار را قبل از اینکه نمایان شوند شناسایی کرده و برای تقاضای بوجود آمده از طرف مشتریان آمادگی داشته باشیم و این همان ” یک قدم جلوتر” بودن از بقیه رقباست.

تولیدات این شرکت شامل انواع کانکتورهای XLR ، دوشاخه های مخصوص، پایه Jack ، کانکتور مخصوص بلندگو و کانکتور مربوط به سیستمهای فیبر نوری است. از آنجاییکه شرکت Neutrik از سال ۱۳۵۴ شمسی به این صنعت راه پیدا کرده و همواره در پی تولیدات خاص و خلاقانه است، بهمین دلیل تا کنون تعداد زیادی اختراع و توافقنامه های فنی به ثبت رسانده که این موضوع خود گواه بر دستاوردها، موفقیت ها و نوآوری های این شرکت است که البته در کنار این نوآوری ها همیشه کیفیت بالا و قابل اعتماد بودن تولیدات شرکت Neutrik مورد تایید مشتریان این برند جهانی است.

در کنار شعبه های مختلف این شرکت در مناطق دور و نزدیک جهان، شبکه ای از فروشندگان و توزیع کنندگان انحصاری این برند در بیش از ۸۰ کشور گسترده شده اند تا خدمات فروش، پشتیبانی فنی و توزیع و تامین کالا در سطح جهان براحتی انجام شود.

شایان ذکر است که سازمان بازرسی SGS بخاطر انطباق دقیق معیارهای مدیریتی شرکت نئوتریک با استانداردهای تعیین شده، گواهینامه انطباق SGS را به هیئت نظارت مدیریتی شرکت نوتریک تقدیم نمود و این شرکت را بعنوان بهترین نمونه اجرای الگوهای مدیریتی در سطح جهان معرفی کرد که این انطباق، شفافیت و آزادی انتخاب را در تمام مسائل مهم در هر شرکتی ایجاد می کند و حرفه ای بودن، کارایی و اثربخشی را تضمین می نماید.

جک نوتریک
کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد