کلاک ادیو | ClockAudio


ClockAudio

Jim Hallington موسس ClockAudio

شرکت ClockAudio توسط گروهی متخصص با تجربه در زمینه طراحی خلاقانه و تولید تجهیزات حرفه ای صوتی در سال ۱۹۹۴ با شعار ” کیفیت، خدمات و خلاقیت ” در انگلیس تاسیس شد. دیدگاه متفاوت موسسین این شرکت در ابتدای تاسیس همینطور مشتری محور بودن و قابلیت شرکت در سفارشی سازی تولیدات خود با خواست و سلیقه مشتریان باعث شد که متخصصین صنعت صوت در سراسر جهان توجه ویژه ای به این برند داشته باشند. بدین ترتیب همواره از این کمپانی به عنوان تولیدکننده ای معتبر یاد کنند. در این بخش همراه با الکتروویژن نمایندگی فروش محصولات کلاک ادیو  با این برند بین المللی آشنا شوید.

عقیده مدیر عامل شرکت کلاک ادیو آقای Jim Hallington بر این پایه استوار است که: “همه بحث در مورد پاسخگو بودن شما در برابر مشتریانتان است. اگر پاسخگو نباشید موفق نخواهید بود، به همین سادگی!”. در حالیکه شرکت ClockAudio خود را تکه ای خوش تراش از محصولات متنوع صوتی در بازار نشان می دهد. بنظر نمی رسد که Hallington از ورود بیش از حد تولیدکنندگان در صنعت تولید میکروفون نگران باشد، او می گوید:

” با همه مسائلی که در داخل و خارج این صنعت وجود دارد، همواره تولیدکنندگان جدیدی به بازار قدم گذاشته و هر کدام هم به کسب و کار خود می پردازند.” او در ادامه اضافه می کند: ” دقیقا در همین نقطه شما باید به درکی پنهان از بازار دست پیدا کنید. یعنی هر آنچه که بازار نیاز دارد را شناسایی کرده و قابلیت تولید و عرضه آنرا داشته باشید. و این دقیقا همان چیزی است که کلاک ادیو به بهترین نحو انجام می دهد.”

خانه تحقیقات ClockAudio:

با توجه به روحیه مشتری مداری که در شرکت ClockAudio وجود دارد. این شرکت اقدام به ایجاد ” خانه تحقیقات” در محل ساختمان شرکت نموده است. بدین ترتیب مشتریان می توانند به کسب تجربه عملی و تحقیقات در زمینه تجهیزات صوتی و نمونه های اولیه از محصولات که هنوز وارد بازار نشده اند بپردازند و نظرات خود را به شرکت اعلام نمایند. این اقدام باعث شد که زنجیره ارتباطی بین مهندسین و مشاورین شرکت با پیمانکاران و مصرف کنندگان نهایی بوجود آید. از این طریق همگی این نفرات در مسیر پیشرفت تولیدات شرکت قدم می دارند. گویی در نهایی شدن یک نمونه اولیه جهت تولید انبوه، مشارکت دارند.

کمپانی کلاک ادیو در اوج رشد و شکوفایی است و هر روز تقاضا برای تولیدات شرکت بیشتر می شود. بنابراین مدیران شرکت تصمیم گرفتند دفتر اصلی شرکت را که در انگلیس بود توسعه داده و شعبه هایی را در آمریکا، کانادا و سنگاپور تاسیس نمایند.

نام تجاری کلاک ادیو یادآور کیفیت عالی و برجسته محصولات صوتی است. شرکت تجهیزات بسیار حرفه ای را همچون: سیستم ترجمه همزمان (تور گاید)، هدفون، هدست، میکروفونهای گردن غازی و سایر ادوات جانبی سیستم های صوتی تولید می نماید. این محصولات به همراه بی نظیرترین خدمات فنی، نصب و خدمات پس از فروش بصورت قالبی یکپارچه در اختیار مشتریان در سراسر جهان قرار می گیرد.

الکتروویژن نمایندگی فروش محصولات کلاک ادیو :

شرکت الکتروویژن نمایندگی ClockAudio را از دیرباز در اختیار دارد. و تاکنون تعداد زیادی از محصولات این برند انگلیسی را به مشتریان خود عرضه و یا در پروژه های گوناگون مورد استفاده قرار داده است.

جهت دریافت اطلاعات و خرید محصولات با کارشناسان فروش الکتروویژن تماس حاصل نمایید.

سیستم ترجمه همزمان کلاک ادیو