کلاک ادیو | ClockAudio


ClockAudio

Jim Hallington موسس ClockAudio

شرکت ClockAudio توسط گروهی متخصص با تجربه در زمینه طراحی خلاقانه و تولید تجهیزات حرفه ای صوتی در سال ۱۹۹۴ با شعار ” کیفیت، خدمات و خلاقیت ” در انگلیس تاسیس شد. دیدگاه متفاوت موسسین این شرکت در ابتدای تاسیس همینطور مشتری محور بودن و قابلیت شرکت در سفارشی سازی تولیدات خود با خواست و سلیقه مشتریان باعث شد که متخصصین صنعت صوت در سراسر جهان توجه ویژه ای به این برند داشته باشند و همواره از آن به عنوان تولیدکننده ای معتبر یاد کنند. عقیده مدیر عامل شرکت کلاک ادیو آقای Jim Hallington بر این پایه استوار است که:

“همه بحث در مورد پاسخگو بودن شما در برابر مشتریانتان است. اگر پاسخگو نباشید موفق نخواهید بود، به همین سادگی!”. در حالیکه شرکت ClockAudio خود را تکه ای خوش تراش از محصولات متنوع صوتی در بازار نشان می دهد. بنظر نمی رسد که Hallington از ورود بیش از حد تولیدکنندگان در صنعت تولید میکروفون نگران باشد، او می گوید:

” با همه مسائلی که در داخل و خارج این صنعت وجود دارد، همواره تولیدکنندگان جدیدی به بازار قدم گذاشته و هر کدام هم به کسب و کار خود می پردازند.” او در ادامه اضافه می کند: ” دقیقا در همین نقطه شما باید به درکی پنهان از بازار دست پیدا کنید، یعنی هر آنچه که بازار نیاز دارد را شناسایی کرده و قابلیت تولید و عرضه آنرا داشته باشید و این دقیقا همان چیزی است که کلاک ادیو به بهترین نحو انجام می دهد.”

خانه تحقیقات ClockAudio:

با توجه به روحیه مشتری مداری که در شرکت ClockAudio وجود دارد، این شرکت اقدام به ایجاد ” خانه تحقیقات” در محل ساختمان شرکت نمود. بدین ترتیب مشتریان می توانند به کسب تجربه عملی و تحقیقات در زمینه تجهیزات صوتی و نمونه های اولیه از محصولات که هنوز وارد بازار نشده اند بپردازند و نظرات خود را به شرکت اعلام نمایند. این اقدام خلاقانه باعث شد که زنجیره ارتباطی بین مهندسین و مشاورین شرکت با پیمانکاران و حتی مصرف کنندگان نهایی بوجود آید. از این طریق همگی این نفرات در مسیر پیشرفت تولیدات شرکت قدم برداشته و گویی در نهایی شدن یک نمونه اولیه جهت تولید انبوه، مشارکت دارند.

کمپانی کلاک ادیو در اوج رشد و شکوفایی است و هر روز تقاضا برای تولیدات شرکت بیشتر و بیشتر می شود. بنابراین مدیران شرکت تصمیم گرفتند دفتر اصلی شرکت را که در انگلیس بود توسعه داده و شعبه هایی را در آمریکا، کانادا و سنگاپور تاسیس نمایند.

نام تجاری ClockAudio یادآور کیفیت عالی و برجسته محصولات صوتی است و این شرکت تجهیزات بسیار حرفه ای را همچون: سیستم های ترجمه همزمان(تور گاید)، هدفون، هدست، میکروفونهای گردن غازی و سایر ادوات جانبی سیستم های صوتی تولید و به همراه بی نظیرترین خدمات فنی، نصب و خدمات پس از فروش بصورت قالبی یکپارچه در اختیار مشتریانش در سراسر جهان قرار می دهد.

الکتروویژن نمایندگی فروش محصولات کلاک ادیو:

شرکت الکتروویژن نمایندگی فروش محصولات کلاک ادیو را از دیرباز در اختیار داشته و تاکنون تعداد زیادی از محصولات این برند انگلیسی را به مشتریان خود عرضه و یا در پروژه های گوناگون مورد استفاده قرار داده است.

جهت دریافت اطلاعات و خرید محصولات با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایید.

سیستم ترجمه همزمان کلاک ادیو