کوردیال | Cordial


تاریخچه کوردیال

شرکت Cordial در اوایل دهه ۱۳۷۰ شمسی به عنوان یکی از بخشهای شرکت Hermann Adam در Dachau در نزدیکی مونیخ تاسیس شد. از سال ۱۳۷۴ شمسی، این شرکت بعنوان یک شرکت مستقل قانونی به فعالیت خود ادامه داده است. کابل های تولیدی در این شرکت به دو صورت متری و کابل های از قبل آماده به مشتری های حرفه ای فعال در این صنعت عرضه می گردد.

کابل های کوردیالمجموعه محصولات شرکت کوردیال بسیار گسترده است. تولیداتی از قبیل: کابل های دستگاه، میکروفون و بلندگو تا سیستم های چند هسته ای و آداپتورهای مربوط به DMX،MIDI و کابل های صوتی دیجیتال. خلاقیت اولین شرط در تولید محصولات این شرکت است و نه تنها دنباله رو ایده های شرکتهای دیگر نیستند بلکه بعنوان یک شرکت ایده پرور، طراحی های نوینی را ارائه می دهد.

از این رو شرکت Cordial نه تنها در میان مهم ترین تولید کنندگان در بخش خود قرار دارد، بلکه این شرکت با داشتن تجربه، دانش فنی و نگاه خلاقانه در زمینه توزیع سیگنال های صوتی و تصویری بصورت کاملا آگاهانه در حال ایجاد یک انقلاب و نوآوری می باشد.

این سه پارامتر اصلی است که Cordial را از شرکت های هم رده خود متمایز می کند و موفقیت را برای این شرکت رقم می زند: کیفیت بالا و بی نظیر انواع کابل ها، عرضه مستمر محصولات و قابلیت انعطاف پذیری و همچنین اطمینان در تمام جنبه های ارتباط با مشتری. ” تجارت عادلانه” فقط یک حرف تو خالی در Cordial نیست، بلکه شعار اصلی شرکت است!

شرکت  Cordial در حال حاضر در مراحل اولیه گسترش و توسعه خارجی بسر می برد. امروز شرکت دارای کارگاه های تولیدی در دفتر مرکزی آلمان و همچنین در انگلستان، جمهوری چک و چین است که یک زنجیره تامین پایدار را تضمین می کند. محصولات این شرکت در سراسر جهان توزیع شده و مشتریان برای کیفیت بالا و استحکام آنها ارزش خاصی قائل هستند.