کونیگ مویر | König & Meyer


کونیگ مویرشرکت König & Meyer در سال ۱۳۲۸ شمسی در شهر Wertheim در آلمان و در زمینه تولید تجهیزات مربوط به ادوات موسیقی از جمله: انواع پایه های نگهدارنده آلات موسیقی، پایه میکروفون، پایه بلندگو، پایه انواع مانیتور و پایه تجهیزات مختلف نورپردازی اقدام نمود. این شرکت دارای گواهینامه های ISO 14001 جهت حفاظت از محیط زیست و گواهینامه ISO 9001 جهت مدیریت کیفیت می باشد. درحال حاضر حدود ۲۷۰ نفر در شرکت König & Meyer در بخشهای مختلف مشغول بکار هستند.

تاریخچه کونیگ مویر

خانم Gabriela König رئیس هیئت مدیره شرکت König & Meyer معتقد است:

” شرکت K&M بخاطر تولید محصولات و تجهیزات با پیچیدگی فنی بالا و با کیفیت عالی شناخته شده و تولیدات این شرکت بخاطر طراحی های خلاقانه، کاربردهای خاص و طول عمر زیاد محصولات طی سالهای متمادی براحتی از دیگر تولیدات مشابه در سطح بازار متمایز می شوند.”

شرکت K&M بعنوان پیشرو در زمینه تولید پایه ها و نگهدارنده های تجهیزاتی همچون بلندگو، میکروفون، سیستم نورپردازی همواره به فکر تولید و توسعه تجهیزاتی است که مورد نیاز مشتریان با سلیقه های مختلف در سراسر دنیاست و بدین ترتیب توانسته مشتریانش را راضی نگهداشته و به ایده های آنان جامع عمل بپوشاند و همه ۲۷۰ نفر پرسنل این شرکت در جهت تحقق این هدف گام بر می دارند. بدلیل رعایت استاندارد های کیفی بسیار بالا در شرکت K&M تقریبا همه قطعات مورد نیاز فلزی و پلاستیکی در کارگاه های این شرکت در آلمان تولید می شوند که بالغ بر ۱۵۰۰ نوع پایه، نگهدارنده و گیره است که به ۸۰ کشور جهان صادر می گردند و همین امر باعث شده که تولیدات این شرکت بصورت یک نوع استاندارد در این صنعت مورد پذیرش مشتریان قرار گیرد. ثبت اختراعات بی شمار و جهانی سازی علامت تجاری این شرکت باعث شده که روح نوآورانه و خلاقیت مدیران و پرسنل در سطوح مختلف در شرکت König & Meyer در جهان گسترده شود.

چهارچوب اصلی همه کارها و فعالیت های شرکت König & Meyer عبارتند از:

  • رضایت مشتریان و کیفیت محصولات

همه تلاش مجموعه های مختلف در این شرکت در جهت ارائه تولیدات با کیفیت، خدمات و راه حل های خلاقانه با قیمت های مطلوب مشتریانش است و همین مورد باعث شده تا مشتریان شرکت K&M قراردادهای کاری بسیار طولانی مدت با این شرکت منعقد نمایند.

  • محیط زیست

قبول مسئولیت و تعهد در قبال سیاره ای که در آن زندگی می کنیم و بهره برداری درست از منابع آن از اصول پایه ای موفقیت و تداوم کار و فعالیت است و در زمان طراحی محصولات جدید همواره به مراقبت از محیط زیست توجه خاصی شده و درتمام مراحل تولید نیز صدمات احتمالی که در پروسه تولید متوجه محیط زیست می شود رصد شده و به حداقل ممکن می رسد.

  • رضایت پرسنل و امنیت کاری

مدیران شرکت K&M در تلاش هستند تا پرسنل شرکت از هر لحاظ در کارشان احساس رضایت و  تکامل روح و روان را داشته باشند که فقط در اینصورت است که خلاقیت در کار نمایان شده و احترام شغلی ایجاد می گردد. امنیت و سلامت همه کارکنان بعنوان شرکای این شرکت در همه مقاطع و سطوح بررسی شده و توجه ویژه ای به آن می گردد.

  • رهبری بازار

حضور در بازار و تداوم رابطه با مشتریان و توسعه فروش از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و در بالاترین نقطه اولویت قرار دارد، شرکت K&M همیشه در جستجوی بازارها و مناطق جدید جهت ورود و سرمایه گذاری است و با توجه به برخورداری از تکنولوژی پیشرفته و دارا بودن تجربه ای بی نظیر از سالهای گذشته، خود را محق می داند که نام معتبر König & Meyer همچنان بعنوان برندی قابل اطمینان جایگاه خود را حفظ کرده و حتی گسترش یابد.

  • سود

هدف ما تجمیع سودها و عواید حاصله از فروش تولیدات شرکت است که برای رشد و گسترش هرچه بیشتر شرکت در زمینه های عملیاتی و افزایش منابع مورد استفاده قرار می گیرد تا به اهداف دیگری که برای شرکت کونیگ مویر در نظر گرفته شده دست یابیم. پیش نیازهای موفقیت، همیشه؛ تجهیزات مدرن و آموزش دقیق کارکنان ما است.