سالن همایش استانداری یزد


 • طراحی و اجرا : شرکت الکتروویژن
 • کارفرما : استانداری یزد
 • ظرفیت سالن : ۲۵۰ نفر
عملیات انجام شده
 • صوت حرفه ای

 • ضبط تصویر

 • نور تخصصی

 • پخش تصویر

 • روشنایی عمومی

 • دکوراسیون داخلی

 • آکوستیک

 • مبلمان

یزد شهر میراث جهانی

یزد شهر میراث جهانی یونسکو

استان یزد از سرزمینهای باستانی ایران بوده و سابقه سکونت در این منطقه به هزاره سوم قبل از میلاد بر میگردد. آبادی نشینی در یزد از قدمت طولانی برخوردار است و مدنیت از زمان آغاز دوره کشاورزی پا گرفته است. امروزه این استان از منظر صنعتی، فرهنگی و تاریخی جز برجسته ترین مناطق کشور بوده و همواره توجه ویژه ای را از سمت مسئولین و مقامات گوناگون نسبت به آن شاهد می باشیم. از این رو استانداری یزد به عنوان نماینده عالی دولت و مسئول اجرای سیاست های عمومی کشور در ارتباط با تمام دستگاه هایی که به نحوی از بودجه عمومی دولت استفاده می کنند و همچنین نیروهای انتظامی، شهرداریها، شوراهای اسلامی و موسسات عمومی غیر دولتی در محدوده این استان مهمترین نهاد حکومتی می باشد. اخیرا پروژه تجهیز سالن همایش استانداری یزد به عنوان محلی جهت برگزاری اجلاس و گردهمایی، توسط شرکت الکتروویژن انجام پذیرفت.

جزئیات پروژه سالن همایش استانداری یزد:

این پروژه شامل تجهیزات سیستم صوت حرفه ای، تجهیزات اتاق فرمان، سیستم ضبط تصویر و سیستم نور تخصصی می باشد. در مرکزیت تجهیزات صوت سالن استانداری یزد میکسر صوتی ۳۲ کانال حرفه ای ساخت Midas  قرار گرفته است. در کنار این میکسر، آمپلی فایرهای ساخت Electrovoice نیرو بخش بلندگوهای نصب شده در فضای سالن خواهندبود. مجموعه ای متشکل از بلندگوهای اکتیو، پسیو و ساب ووفر مسئولیت توزیع صوت در فضای سالن را برعهده دارند. مهمترین عضو این مجموعه بلندگوهای سری EVU الکتروویس می باشند. این بلندگوها با چیدمان ردیفی (Line-Array) خود پوشش و پرتاب صوتی بی نظیر را برای این فضا فراهم آورده اند. جانمایی تجهیزات صوتی در سالن همایش استانداری یزد به گونه ای محاسبه شده و انجام پذیرفت که تمامی نقاط سالن (در هر طبقه ) صدایی با کیفیت و شفافیت برابر را دریافت نمایند.

انواع مختلف میکروفن همچون میکروفن های دستی باسیم، بیسیم و میکروفن های تریبونی برای پاسخگویی به نیاز های محتمل تعبیه گردیده اند. علاوه بر این جهت تکمیل تجهیزات صوتی کمپرسور و افکت پروسسور نیز در اتاق فرمان نصب گردیده است.

در زمینه سیستم ضبط تصویر تعداد ۳ دوربین رباتیک در سه نقطه سالن تعبیه گردیده اند. تصاویر برداشتی این دوربینها توسط کنترلر میکسر مدیریت و جهت ضبط به رکوردر دیجیتال مجهز به هارد SSD منتقل میگردند. تمامی تجهیزات این بخش از برند دیتا ویدئو تامین گردیده اند. جهت تامین نور تخصصی سالن همایش استانداری یزد از پروزکتور های نقطه ای و ترنرساخت تکلومن بهره گرفته اند.

تجهیزات با کیفیت متضمن جلسات کارآمد:

الکتروویژن همواره استفاده از با کیفیت و معتبرترین تجهیزات و متریال را در پروژه های خود در دستور کار دارد. پروژه تجهیز سالن همایش استانداری یزد نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. با این وجود و با توجه به اهمیت جلسات و همایش های برگزار شده در این سالن حساسیت و دقتی بیش از پیش برای این پروژه به کار رفته است.

به امید آنکه با تجهیز و پیاده سازی این سالن قدمی هر چند کوچک جهت خدمت به مردم استان یزد برداشته و بدینوسیله زمینه ساز همکاری های بیشتر جهت ارتقا سطح امکانات ایشان باشیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد