تجهیز سالن کنفرانس شرکت داروسازی تریتا


 • طراحی و اجرا : شرکت الکتروویژن
 • کارفرما : داروسازی تریتا
 • ظرفیت سالن : ۵۸ نفر
عملیات انجام شده
 • صوت حرفه ای

 • پخش تصویر

 • ضبط تصویر

 • روشنایی عمومی

 • دکوراسیون داخلی

 • آکوستیک

 • مبلمان

 • نور تخصصی

زندگی پر تنش و پر استرس بشر امروزی مشخصات بیماری های مطرح جهانی را دستخوش تغییرات نموده است. به طوری که اولویت سلامت دنیا از بیماری های عفونی به بیماری های سیستم عصبی مرکزی و قلبی عروقی تغییر یافته است. در نتیجه ضرورت توجه عمیق تر به این گروه بیماری ها احساس می شود. شرکت تریتا دارو هزاره سوم به عنوان شرکتی تازه تاسیس با تمرکز اصلی بر اجرای پروژه های بر پایه فناوری در داروسازی فعالیت می نماید. این شرکت با پشتوانه پرسنل تحصیل کرده هدف خود را کمک در مبارزات جهان، منطقه ای و ملی علیه مشکلات نوین سلامتی انسان قرار داده است. به منظور برپایی جلسات کارآمد، تبادل نظر و اخذ تصمیمات نیاز به تجهیز سالن جلسات شرکت تریتا احساس گردید. عملیات طراحی و تجهیز سالن کنفرانس شرکت داروسازی تریتا توسط شرکت الکتروویژن با بالاترین کیفیت و بروزترین امکانات انجام پذیرفت.

این عملیات را به شرح زیر می توان به دو بخش الکتریکال و معماری تقسیم نمود:

جزئیات الکتریکال پروژه تجهیز سالن کنفرانس شرکت داروسازی تریتا :

سیستم کنفرانس سالن توسط تجهیزات کنفرانس سری Orbis ساخت بیرداینامیک مجهز گردید. این سیستم هر نگرانی بابت خلل یا مشکلات احتمالی حین جلسات را به طور کامل بر طرف می نماید. همچنین تضمین کننده سهولت کاربری و کیفیت صدای جلسات است. سیستم کنفرانس سالن توسط مجموعه متشکل از تجهیزاتی همچون بلندگوها، پاور میکسر و میکروفون های الکتروویس و دایناکورد تکمیل گردید.

” به عنوان مکمل سیستم پخش تصاویر و جهت سهولت کاربران در استفاده از آن تعداد ۳۰ دستگاه بالابر مانیتور روی میز سالن نصب گردید.”
به منظور پخش اطلاعات و تصاویر جلسات دو دستگاه ویدئو پروژکتور پاناسونیک و پرده نمایش برقی نصب گردید. ضمنا ۳۰ مانیتور لیفت روی میز کنفرانس و مقابل حضار برای تکمیل عملکرد سیستم پخش  تصویر تعبیه شد. تصاویر جلسات توسط دوربین های با کیفیت HD ساخت دیتاویدئو برداشت و به منظور ضبط و مدیریت به میکسر و رکوردی از همین برند ارسال می گردند. حضار جلسه از طریق پنل VSP تعبیه شده روی میز های به سیستم پخش تصویر سالن دسترسی دارند.

جزئیات عملیات طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی:

طراحی دکوراسیون داخلی سالن کنفرانس توسط آتلیه معماری شرکت الکتروویژن و در چندین آلترناتیو مختلف انجام  پذیرفت. که سرانجام یکی از این طرح های مورد تصویب مجموعه قرار گرفته، عملیات اجرایی آغاز گردید. با استفاده از طرح های خاص روی سقف و دیوارها، نورپردازی اصولی، بهره گیری از پنل ها و متریال جاذب صوت و درب های عایق صدا علاوه بر زیبایی اصول آکوستیک سالن کنفرانس مهیا گردیده است.

چیدمان سالن جلسات

چیدمان میزهای کنفرانس با طراحی U شکل در ۴ ردیف طراحی و اجرا گردید. در این چیدمان جایگاه هیئت رئیسه در صدر سالن و ارتفاعی بالاتر نسبت به سایرین قرار دارد. این حالت ضمن مرکزیت دادن به هیئت رییسه تسلط کافی را برای ایشان به وجود می آورد.

در کف سالن به منظور زیبایی و کارکرد طولانی مدت از موکت های مخصوص اماکن پر ترافیک استفاده گردید. این نوع کفپوش مقاومت فرسایش بالایی دارند که برای فضایی که نفرات زیاد در آن تردد دارند مطلوب هستند.

پروژه طراحی و تجهیز سالن کنفرانس شرکت داروسازی تریتا از لحاظ معماری و الکتریکال نمونه کاملی برای سالن کنفرانس مدرن و مجهز می باشد. سالنی که برای سالیان دراز پاسخگوی نیاز کارفرمای محترم جهت برگزاری جلسات متعدد و پربار خواهد بود.

مجله Pro-Audio که از مجلات تخصصی بین المللی در صنعت صدا و تصویر می باشد. خبر طراحی و تجهیز سالن کنفرانس شرکت داروسازی تریتا را در یکی از شماره های اخیر خود منتشر نمود. این نشریه طی گزارشی به پوشش این پروژه پرداخته است؛ برای مطالعه این خبر روی دکمه ذیل کلیک کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد