تجهیز سالن کنفرانس سازمان شیلات ایران / تجهیز سالن همایش سازمان شیلات ایران


 • طراحی و اجرا : شرکت الکتروویژن
 • کارفرما : سازمان شیلات ایران
 • ظرفیت سالن کنفرانس : ۲۷ نفر
 • ظرفیت سالن همایش : ۱۵۸ نفر
عملیات انجام شده
 • صوت حرفه ای

 • پخش تصویر

 • ضبط تصویر

 • نور تخصصی

 • روشنایی عمومی

 • دکوراسیون داخلی

 • آکوستیک

 • مبلمان

شرکت الکتروویژن در ادامه همکاریهای خود با سازمانهای دولتی پروژه تجهیز سالن کنفرانس سازمان شیلات ایران را بر عهده گرفت. این پروژه مشتمل بر طراحی و پیاده سازی سیستم های صوت، کنفرانس، ضبط و پخش تصاویر سالن کنفرانس می باشد. از دیگر سو عملیات تجهیز سالن همایش سازمان شیلات ایران نیز توسط این شرکت مشتمل بر سیستم های صوت،ضبط و پخش تصویر و نور تخصصی نجام پذیرفت.

سازمان شیلات با هدف سیاست‌گذاری، نظارت بر بهره‌برداری و حفاظت از منابع آبزی کشور تشکیل گردیده است. دیگر اهداف این سازمان عبارت است از: بازسازی موثر ذخایر موجود، توسعه مدیریت و نگهداری زیرساختهای صیادی و آبزی‌پروری. ارتقاء بهره‌ وری منابع و عوامل تولید در آب های تحت حاکمیت و صلاحیت جمهوری اسلامی ایران .

جزئیات عملیات تجهیز سالن کنفرانس سازمان شیلات ایران:

” تجهیز سالن کنفرانس سازمان شیلات ایران با سیستم Orbis اطمینان بخش برگزاری جلساتی کارآمد خواهد بود “
به منظور تجهیز سالن جلسات سازمان شیلات سیستم کنفرانسی از برند Beyerdynamic سری Orbis در نظر گرفته شد. این سیستم از یک منبع تغذیه Orbis CU، یک کنسول ریاست MU23 و ۲۶ یونیت شرکت کننده MU21 تشکیل میگردد. علاوه بر سیستم کنفرانس سیستم صوتی سالن بوسیله ۴ عدد بلندگو Electrovoice zx1i و پاور میکسر Dynacord PM-502 تجهیز شد. وظیفه ضبط تصاویر(با قابلیت تصویربرداری اتوماتیک) به دوربینهای مدل PTC-120 و رکوردر HDR-70 ساخت Datavideo محول گردیده است. در زمینه پخش تصاویر نیز تلویزیونهای هوشمند ۶۵ اینچ اقدام به پخش تصاویر، اسلایدها و اطلاعات می نمایند. حضار می توانند از طریق پنل باکس رومیزی اطلاعات مد نظر خود را در سالن پخش نمایند.

سیستم کنفرانس Orbis با توجه به عملکرد و طراحی خاص خود استانداردهای جدیدی را تعریف نموده است. کیفیت بالا در کنار کاربری آسان موجب محبوبیت این سری گشته و کاربران زیادی را به استفاده از آن ترغیب نموده است.

جزئیات عملیات تجهیز سالن همایش سازمان شیلات ایران:

اتاق فرمان سالن همایش

اتاق فرمان سالن همایش

تجهیز سالن همایش سازمان شیلات ایران به سیستم های صوت، تصویر و نورپردازی بوسیله تجهیزات نام آشنا صورت پذیرفت. میکسری ۱۰ کانال دایناکورد در کنار آمپلی فایرهای سری CPS ،بلندگوهای سری EVU (در آرایش لاین اری) و میکروفون هایی ساخت الکتروویس قدرت بخش سیستم صوتی می باشند. در بخش ضبط تصویر نیز همچون سالن جلسات تجهیزاتی از برند دیتا ویدئو تصاویر همایش ها را برداشت می نمایند. جهت پخش تصاویر نیز دیتا پروژکتور برند Panasonic با میزان روشنایی۶۰۰۰ انسی لومن در سالن نصب گردید.نور تخصصی مورد نیاز سالن توسط پروژکتورهای حرفه ای تکلومن تامین شده است.

به امید آنکه اجرای موفقیت آمیز این پروژه یاری رسان سازمان شیلات در دستیابی به اهداف ایشان باشد.

مجله Pro-Audio  از مجلات تخصصی در صنعت صدا و تصویر می باشد. این نشریه خبر تجهیز سالن کنفرانس سازمان شیلات ایران و تجهیز آمفی تئاتر این مرکز را در یکی از شماره های اخیر خود منتشر نموده است. برای مطالعه متن این خبر روی دکمه ذیل کلیک کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد