تجهیز سالن کنفرانس شرکت پلیمر آریا ساسول


 • طراحی و اجرا : شرکت الکتروویژن
 • کارفرما : شرکت آریا ساسول
 • ظرفیت سالن : ۲۷ نفر
عملیات انجام شده
 • صوت حرفه ای

 • پخش تصویر

 • ضبط تصویر

 • نور تخصصی

 • نور عمومی

 • دکوراتیو

 • مبلمان

 • موکت

شرکت پتروشیمی آریا ساسول

شرکت پتروشیمی آریا ساسول

در سال ۱۳۸۱ تفاهم‌نامه‌ای بین شرکت ملی صنایع پتروشیمی و شرکت ساسول آفریقای جنوبی (شعبه آلمان)، به امضاء رسید. بر مبنای آن واحد الفین و دو واحد پلی‌اتیلن سبک، متوسط و سنگین، از شرکت پتروشیمی پارس منفک گردید. سپس به عنوان یک مجتمع مستقل جهت اجرا به شرکت تازه تأسیس آریاساسول واگذار گردید. شرکت پلیمر آریاساسول تولید کننده مواد پلیمری در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، واقع در عسلویه از اولین پروژه‌های توسعه‌ای شرکت ملی صنایع پتروشیمی در منطقه عسلویه است که به منظور ایجاد ارزش افزوده در منابع گاز ایجاد گردیده است. این مجموعه نیازمند فضایی مناسب و مجهز برای برگزاری جلسات مدیریتی خود بود. لذا پس از برگزاری جلسات اولیه مشاوره وظیفه تجهیز سالن کنفرانس شرکت پلیمر آریا ساسول به الکتروویژن محول گردید.

جزئیات عملیات تجهیز سالن کنفرانس شرکت پلیمر آریا ساسول :

بطور کلی تجهیزات نصب شده در این سالن شامل سیستم صوت، سیستم ضبط و پخش تصویر و ویدئو کنفرانس است. با توجه به خواسته کافرما محترم برای سیستم کنفرانسی مدرن و مطمئن سری Orbis بیرداینامیک به ایشان پیشنهاد گردید. این سیستم شامل ۲۶ عدد یونیت شرکت کننده کنفرانس مدل MU21، یک عدد یونیت ریاست MU23 و منبع تغذیه مدل CU است. برای سیستم صوت این سالن بلندگوهای Electrovoice مدل EVID و پاور میکسر Dynacord نصب و پیاده سازی گردیده است.
سیستم پخش تصویر از منظر تاثیر آن روی جلسات و ارائه مطالب اهمیت بالایی دارد. لذا انتخاب تجهیزات باید متناسب با ابعاد و کاربری سالن کنفرانس صوت پذیرد. در این پروژه مجموعه کاملی شامل یک ویدئو پروژکتور به همراه مانیتورهای رومیزی( مانیتور لیفت) مورد استفاده قرار گرفتند. همچنین شرکت کننندگان در جلسه می توانند از طریق پنل باکس رومیزی اطلاعات مد نظر خود را در سالن پخش نمایند.  سیستم ضبط تصاویر سالن شامل دوربین های HD با قابلیت اتوترکینگ و میکسر تصویر ساخت کمپانی Data Video می باشد.

“نظر به برگزاری جلسات بین المللی متعدد،  سیستم ویدئو کنفرانسی ساخت پاناسونیک برای سالن جلسات آن در نظر گرفته شد.”
با توجه به نیازمندی مجموعه به ارتباطات بین المللی و برپایی جلسات متعدد با طرف های خارجی استفاده از سیستم ویدئو کنفرانس امری واجب می نمود. از همین رو تجهیزات ویدئو کنفرانس از برند  Panasonic در مدل KX-VC1300 برای این مرکز نصب گردید. این مدل دارای امکانات ویژه ای مانند دوربین گردان با بزرگنمایی اپتیک ۱۲ برابر، وضوح تصویر Full HD، قابلیت ارسال تصاویر ۱۰۸۰P و همچنین دارای ۲ پورت ورودی HDMI جهت اتصال به دوربین یا سایر تجهیزات جانبی می باشد.

تکمیل هر پروژه برگ زرینی در کارنامه کاری شرکت: 

تجهیز سالن کنفرانس شرکت پلیمر آریا ساسول نمونه دیگری از همکاری موفق الکتروویژن با صنعت نفت و پتروشیمی کشور میباشد. همکاری هایی که تاکنون منتج به طراحی و تجهیز موفق سالنهای همایش و کنفرانس متعدد با با بهره گیری از دانش و تجهیزات روز دنیا برای فعالان این صنعت گردیده است. برخی از این پروژه ها در قسمت زیرین لینک شده اند:

مجله Pro-Audio که از مجلات تخصصی بین المللی در صنعت صدا و تصویر می باشد. خبر تجهیز سالن کنفرانس شرکت پلیمر آریا ساسول را در یکی از شماره های جدید خود منتشر و طی گزارشی به پوشش این پروژه پرداخته است. برای مطالعه این خبر  روی دکمه ذیل کلیک کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد