سالن کنفرانس دادگستری ایلام


 • طراحی و اجرا : شرکت الکتروویژن
 • کارفرما : دادگستری کل استان ایلام
 • ظرفیت سالن :  ۶۵+۳۳ نفر
عملیات انجام شده
 • صوت حرفه ای

 • پخش تصویر

 • ضبط تصویر

 • نور تخصصی

 • روشنایی عمومی

 • دکوراسیون داخلی

 • آکوستیک

 • مبلمان

سلسله همکاریهای موفق شرکت الکتروویژن با دستگاه قضایی کشور این بار به استان ایلام کشیده شد. بدین ترتیب که بنا بر نیاز اداره کل دادگستری استان ایلام مبنی بر در اختیار داشتن فضایی مدرن و مجهز جهت برگزاری جلسات مختلف، شرکت الکتروویژن به عنوان طراحی و مجری سالن کنفرانس این اداره برگزیده شد. پروژه سالن کنفرانس دادگستری ایلام شامل دو سالن جلسات و یک اتاق مدیریت (ریاست) می باشد. عملیات انجام شده در پروژه طراحی و پیاده سازی دکوراسیون داخلی، سیستمهای صوت، تصویر و نورپردازی فضاهای یاد شده میباشد. سالنهای جلسات این مجموعه با دو ظرفیت ۶۵ و ۳۳ نفر در نظر گرفته شده اند. که به خوبی پاسخگوی نیازمندیهای اداره کل  دادگستری استان ایلام خواهند بود. در ادامه به صورت مختصر به شرح جزئیات پروژه سالن کنفرانس دادگستری ایلام خواهیم پرداخت.

جزئیات پروژه سالن کنفرانس دادگستری ایلام:

پلان چیدمان سالن کنفرانس دادگستری ایلام

چیدمان سالن ۶۵ نفره دادگستری ایلام

در سالن کنفرانس ۶۵نفره کنسولهای سری VIS-DEC/DED ساخت ویسونیک به عنوان میکروفن کنفرانس در نظر گرفته شدند. این سری از کنسول های دیجیتال دارای ویژگیهایی همچون: دکمه های لمسی، طراحی شکیل، درگاه ورودی هدفون، قابلیت اتوترکینگ، حالات عملیاتی گوناگون، بلندگو قدرتمند داخلی، پشتیبانی از AGC/AFC/ANC و… می باشند. تمامی این ویژگیها در کنار قیمت منطقی این سری، آنرا به انتخابی مناسب برای سالنهای کنفرانس تبدیل نموده است. جهت توزیع صدا در فضای سالن از ۴ بلندگو دیواری الکتروویس استفاده گردید. همچنین پاور میکسر PM-502 دایناکورد به عنوان نیرو رسان سیستم صوتی سالن در نظر گرفته شده است.

تعداد ۳ دوربین رباتیک ویسونیک در کنار میکسر و رکوردر تصویر از برند دیتاویدئو وظیفه برداشت و ضبط تصاویر جلسات در سالن کنفرانس ۶۵نفره را عهده دار هستند. تصاویر و اطلاعات مورد نیاز جهت پخش نیز توسط دیتاپروژکتور پاناسونیک بر روی پرده نمایش نقش خواهند بست. از دیگر سو در کف سالن کنفرانس دادگستری ایلام چندین باکس کف خواب و بر روی میزها پنلهای VSP جهت استفاده طی جلسات تعبیه گردیده اند. در سالن کنفرانس ۳۳نفره از تجهیزاتی مشابه سالن بزرگ و متناسب با تعداد کاربران و ابعاد سالن استفاده شده است. تنها تفاوت در این سالن استفاده از ۲۴مانیتور بر روی میزها به منظور تسهیل در روند پخش تصاویر میباشد. تجهیزات روشنایی عمومی پروژه تماما از برندهای با کیفیت داخلی انتخاب و نصب گردیده اند.

دکوراسیون داخلی پروژه دادگستری ایلام:

در زمینه دکوراسیون داخلی سالنها و اتاق مدیریت به طور عمده از پنلهای MDF بهره گرفته شده است. این پنلها در ترکیب با پوششهای پشم سنگ و اجرای طرح های CNC روی برخی از آنها نمایی زیبا و چشم نواز به فضاها بخشیده اند. میزهای کنفرانس و مدیریت با طرحهایی استاندارد و متناسب ساخته شده اند. صندلی سالن های کنفرانس و اتاق ریاست از برندهای داخلی مرغوب و با در نظر گرفتن آسایش حضار در طی جلسات و هماهنگی آنها با طراحی دکوراسیون انتخاب و تهیه شدند.

ترکیب دکوراسیون شکیل و تجهیزات کارآمد پروژه سالن کنفرانس دادگستری ایلام را به موفقیتی دیگر برای الکتروویژن بدل نموده است. پروژه ای که برای سالیان طولانی بی نیاز از هر تغییر یا بروزرسانی خدمت رسان دادگستری استان ایلام خواهد بود.

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد