سالن کنفرانس دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران


 • طراحی و اجرا : شرکت الکتروویژن
 • کارفرما : دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران
 • ظرفیت سالن : ۲۳ نفر
عملیات انجام شده
 • صوت حرفه ای

 • پخش تصویر

 • ضبط تصویر

 • نور تخصصی

 • روشنایی عمومی

 • دکوراسیون داخلی

 • آکوستیک

 • مبلمان

دانشکده اقتصاد

دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران

تاسیس رشته اقتصاد دانشگاه تهران به سال ۱۳۴۲ در دانشکده حقوق و علوم سیاسی و اقتصادی باز می گردد. فعالیت در این رشته تا سال ۱۳۴۶ به همین شکل ادامه یافت. در این سال دانشکده اقتصاد به صورت مستقل تشکیل گردید و آغاز به فعالیت نمود. دانشکده اقتصاد از ابتدا تاکنون در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا اقدام به پذیرش دانشجو نموده است. این مرکز سهم چشمگیری در تربیت اقتصاددانان و سیاستگذاران اقتصادی داشته است. چهره های علمی بنام و سرشناسی در دانشکده وجود داشته که در توسعه دانش و تربیت اقتصاددانان کشور نقش برجسته ایفا نموده اند. دانشکده اقتصاد با دیدی وسیع به توسعه دانش علمی و بکارگیری آن در امور مختلف، نقشی مهم در آینده اقتصادی کشور خواهد داشت. الکتروویژن به تازگی پروژه تجهیز سالن کنفرانس دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران را اجرا نموده است.

پیرامون پروژه سالن کنفرانس دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران:

این پروژه شامل سیستم صوت حرفه ای، سیستم ضبط و پخش تصویر و سیستم کنفرانس می باشد. تجهیزات صوت سالن کنفرانس دانشکده اقتصاد شامل پاورمیکسری از برند دایناکورد و بلندگوهای دکوراتیو ترنس مچینگ دار است. برای سیستم این سالن از تجهزات کنفرانس ساخت ویسونیک بهره گرفته شده است. این پروژه شامل ۲۳ (۱+۲۲) کنسول کنفرانس از سری Classic-D ویسونیک است. با وجود ظاهر ساده و البته شکیل، این مدلها اصلی ترین نیاز کاربران در سالنهای کنفرانس یعنی برداشت صوت با کیفیت و ارائه آن به سیستم صوتی سالن در کنار کارکرد آسان و بی عیب و نقص را به نحو احسن پاسخگو خواهند بود.

جهت ضبط تصاویر جلسات از دوربین رباتیک حرفه ای در کنار میکسر تصویر و رکوردی از برند دیتاویدئو استفاده شد. برای پوشش کامل فضای سالن کنفرانس دانشکده اقتصاد دوربین در مرکزیت سالن و در فضای مابین میزها قرار گرفت. تجهیزات ضبط تصویر در هماهنگی کامل با سیستم کنفرانس وظیفه رهگیری خودکار تصاویر (Auto_Tracking) را بر عهده خواهند داشت. برای پخش تصاویر مورد نظر، ویدئوپرژکتور و پرده نمایش در کنار ۲۰ مانیتور روی میز کنفرانس در نظر گرفته شدند. علاوه بر موارد یاد شده و به منظور دسترسی شرکت کنندگان به سیستم های سالن، بر روی میز و در فواصل معین چندین VSP پنل نصب گردید.

سابقه همکاری الکتروویژن با نظام آموزشی کشور: 

شرکت الکتروویژن از گذشته های دور همکاری مستمر و موفق با نظام آموزشی کشور داشته است. ماحصل این همکاری طراحی و تجهیز دهها سالن همایش و کنفرانس برای مراکز آموزش در اقصی نقاط کشور بوده است. سالن کنفرانس دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران آخرین مورد از این مجموعه می باشد.

در طی سالیان و با پیشرفت محصولات در حوزه صوت و تصویر الکتروویژن تلاش نموده به روز ترین تجهیزات و امکانات را برای مراکز آموزشی مهیا سازد. این امر ازنگرش خاص الکتروویژن در به کارگیری حداکثر قابلیت ره منظور خدمت رسانی به نظام آموزشی ایران نشئات میگیرد.

مجله Pro_Audio از نشریات تخصصی صنعت صدا و تصویر می باشد. این مجله خبر تجهیز سالن کنفرانس دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران را در شماره اخیر خود پوشش داده است. برای مطالعه این خبر روی دکمه زیر کلیک کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد