• طراحی و اجرا: شرکت الکتروویژن
  • کارفرما :تامین اجتماعی استان قزوین
  • ظرفیت سالن : ۱۸۴ نفر
عملیات انجام شده

تجهیز سالن همایش اداره کل تامین اجتمای استان قزوین

اداره کل تامین اجتماعی استان قزوین  در سال ١٣٧۶ و بعد از تصویب طرح استان شدن قزوین افتتاح و شروع بکار نمود . درابتدا اداره کل استان با یکارگیری پنج شعبه ثابت ارائه خدمات و امور سازمانی را آغاز نمود .سپس با تاسیس شعبه آبیک در سال ١٣٨١ تعداد شعب ثابت استان به شش شعبه افزایش یافت .

به دنبال ساخت ساختمانی جدید در محوطه اداره کل استان قزوین به منظور اختصاص به سالن همایش و پس از بازدید و جلسات اولیه با نفرات شرکت الکتروویژن عملیات طراحی و تجهیز سالن همایش اداره کل استان به این شرکت محول گردید.تجهیز سالن همایش اداره کل تامین اجتمای استان قزوین شامل طراحی و پیاده سازی سیستم های حرفه ای صوت، ضبط و پخش تصویر،نور تخصصی، روشنایی عمومی و همچنین دکوراسیون داخلی، آکوستیک و مبلمان این سالن می باشد.

در زمینه سیستم صوت بلندگوهای سری EVUساخت Electrovoice  با آرایش Array در دو سمت سن در همراهی با ساب ووفرهایی از همین برند تامین کننده صوت سالن همایش می باشند که نیرو خود را از پاور آمپلی فایرهای سری CPS ساخت Electrovoice دریافت و توسط میکسری ده کانال از برند Dynacord  مدیریت می شوند، ضمنا میکروفونهای مورد نیاز سالن شامل میکروفونهای دستی، دستی بیسیم، Headworn و گردن غازی از محصولات Electrovoice و Beyerdynamic  تامین گردید.تصاویر برداشت شده توسط دوربینهای رباتیک توسط میکسری از برند Datavideo کنترل شده و بوسیله رکوردری از برند Panasonic ذخیره می شوند همچنین اسلایدها و تصاویری که نیاز به پخش آنها وجود دارد از طریق دیتا پروژکتوری با روشنایی ۶۰۰۰ انسی لومن  از محصولات Panasonicبه روی پرده نمایش پخش می گردند.

نور تخصصی سالن همایش اداره کل تامین اجتماعی استان قزوین توسط مجموعه ای از پروژکتورهای Spot lightو Flood Light از برند Teclumen تامین شد که نیاز این سالن همایش را از  نظر جلوه های نوری روی سن تامین می نمایند، تجهیزات روشنایی عمومی، متریال دکور، مبلمان و عایق های آکوستیکی سالن همگی از محصولات با کیفیت تولید کنندگان داخلی انتخاب و نصب گردیدند.

تجهیز سالن همایش اداره کل تامین اجتماعی استان قزوین به نحو احسن و با جلب رضایت کارفرما محترم پروژه برگی تازه در رزومه درخشان شرکت الکتروویژن و بستری مناسب برای ادامه همکاری ها با سازمان تامین اجتماعی در شهرهای مختلف کشور خواهد بود.

عملیات تجهیز سالن همایش اداره کل تامین اجتماعی استان قزوین با ظرفیت ۱۸۴ نفر توسط شرکت الکتروویژن انجام گردید”

کلیه حقوق مادی و معنوی مربوط به آثار و محتوای این سایت، همینطور انتشار آن ها متعلق به شرکت الکتروویژن می باشد